Sam Smith, Kygo & Donna Summer, Lum!x i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 18.09.2020

2020-09-18 9:33 Rafał Wróblewski
Sam Smith, Kygo & Donna Summer, Lum!x i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 18.09.2020
Autor: single cover art Sam Smith, Kygo & Donna Summer, Lum!x i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 18.09.2020

Od samego rana na antenie Radia ESKA gorące nowości, które przydadzą się jesienią! Jakie premiery w New Music Friday w Radiu ESKA? Przekonajcie się sprawdzając listę - na ESKA.pl.

Czas na ostatnie piosenki, które mają swoją premierę w lato 2020! To oznacza, że w nadchodzących tygodniach mogą stać się hitami jesieni. New Music Friday w Radiu ESKA 18.09.2020, to nowa piosenka za którą odpowiada Sam Smith. Angielski wokalista powrócił z singlem zatytułowanym Diamonds, który jest jednocześnie przedsmakiem jego trzeciego albumu. Z imprezową propozycją powrócił Lum!x. Austriacki producent, który wznieca kurz na tanecznej scenie zyskał sławę dzięki remiksowi hitu The Passenger (LaLaLa) pod wrażeniem którego był sam Iggy pop. Zaskakiwać nie przestaje natomiast Kygo, który po nowej wersji hitu What's Love Got to Do with It z Tiną Turner, odświeżył w swoim studio nagraniowym w norweskim Bergen, megahit Hot Stuff. Ten letni numer przypomni o upalnych dniach tegorocznej jesieni. 

Nowości Muzyczne w Radiu ESKA 18.09.2020 - premiery

Nowa piosenka Sama Smitha, odświeżony przez Kygo hit Hot Stuff, a także wyjątkowy numer od Lum!x, to nie wszystkie propozycje w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. Pojawi się między innymi świeży kawałek, za który odpowiada Falco van den Aker, czyli holenderski producent znany jako Deepend. Nowości muzyczne, które usłyszycie w Radiu ESKA aktualizujemy w tym miejscu!

New Music Friday w Radiu ESKA 18.09.2020 - premiery:

  • Sam Smith - Diamonds: Diamonds to Sam Smith w wydaniu tanecznym, a niepodrabialny wokal łączy się z opowieścią o wyzwalającej miłości przeżytej bez żadnego żalu. Do singla powstało wideo w reżyserii Luke'a Monaghana, który wcześniej zrealizował teledyski do How Do You Sleep, Too Good At Goodbyes oraz Writing’s On The Wall - łącznie klipy te mają ponad 2,5 miliarda streamów!
  • Deepend x YouNotUs feat. FAULHABER - My Heart (NaNaNa)
  • LUM!X, KSHMR, Gabry Ponte feat. Karra - Scare Me
  • Kygo & Donna Summer - Hot Stuff
Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze