Sałatka na Sylwestra - szybko, łatwo i smacznie. Proste przepisy na sałatkę sylwestrową

2019-12-31 13:26
Sałatka
Autor: East News/Wojciech Olkusnik

Co podać gościom w Sylwestra? Jak przygotować prostą sałatkę dla gości? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Sylwester to wyjątkowy czas, który chcemy spędzić w otoczeniu przyjaciół i rodziny. Wszyscy szykują się do świętowania, tańców i imprezowania do późnej nocy. Na naszych stołach nie może zabraknąć pysznego jedzenia. Niektórzy z nas zaproszą gości, a inni po prostu przygotują coś na imprezę składkową. W każdym wypadku świetnie sprawdzą się kochane przez wszystkich sałatki. Na ESKA.pl znajdziecie najlepsze przepisy! 

Przepisy na sałatkę sylwestrową - warzywną, śledziową, z kurczakiem

Jak przygotować prostą i szybką sałatkę? W zależności od tego, co nam najbardziej smakuje możemy wybrać jedną z niezliczonych wersji. Pyszne i sprawdzone przepisy na sałatkę na Sylwestra znajdziecie poniżej: 

Przepis na sałatkę ze zdjęcia 

Jak przygotować sałatkę widoczną na zdjęciu głównym? To popularna sałatka śledziowa, która smakuje wszystkim. By zachwycić również wizualnie musicie udekorować talerz dużą ilością kiełków. Przepis znajdziecie poniżej: 

Sałatka śledziowahttp://beszamel.se.pl/salatki-z-ryba/salatka-sledziowa-z-zielonym-groszkiem-przepis-siostry-anastazji,17306/

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze