Gwiazdy

Sabrina, nastoletnia czarownica po latach. Jak dziś wygląda Melissa Joan Hart, która wcielała się w tę rolę?

Amerykański serial "Sabrina, nastoletnia czarownica" w 1996 roku przyciągał przed telewizory całe rzesze widzów. W tytułową rolę nastolatki, która dowiaduje się, że jest pół śmiertelniczką- pół czarownicą, wcieliła się Melissa Joan Hart. Jak po latach wygląda aktorka?

Spis treści

  1. O serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica" 
  2. W rolę Sabriny wcielała się Melissa Joan Hart
  3. Sabrina z kultowego serialu po latach 
  4. Jak dziś wygląda Melissa Joan Hart, która zagrała Sabrinę? 

O serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica" 

Amerykański serial "Sabrina, nastoletnia czarownica" z 1996 roku stał się w Polsce jednym z telewizyjnych hitów. Jego bohaterka była Sabrina Spellman, która w dniu swoich 16. urodzin dowiaduje się od wychowujących ją ciotek, że jest pół śmiertelniczką- pół czarownicą. Od tego czasu jej życie diametralnie się zmienia. Nastolatka uczy się magii od ciotek - Hildy i Zeldy, a ich domownikiem jest także kot Salem Saberhagen, który okazał się być czarnoksiężnikiem. 

Serial powstał na podstawie serii komiksów i doczekał się łącznie 7. sezonów (ostatni został wyemitowany w 2003 roku). 

W rolę Sabriny wcielała się Melissa Joan Hart

Główną bohaterkę uwielbianego serialu zagrała amerykańska aktorka Melissa Joan Hart. Choć w serialu była szesnastolatką, trafiając na plan produkcji miała już dwadzieścia lat. 

Aktorka urodziła się 18 kwietnia 1976 jako córka menadżerki talentów oraz stolarza, dostawcy skorupiaków i przedsiębiorcy. Choć to serial "Sabrina, nastoletnia czarownica" przyniósł jej największą popularność, nie był pierwszą produkcją, w której zagrała. Melissa Joan Hart, w latach 1991–1994, wcieliła się w tytułową rolę w serialu dla nastolatków "Clarissa wszystko wyjaśnia". 

Poza wieloma - mniejszymi i większymi - rolami w serialach, ma na swoim koncie także występy w wielu filmach. Odtwórczyni roli Sabriny wystąpiła również gościnnie w teledysku do przeboju "Crazy" Britney Spears. 

Czytaj także: Karolina Sawka grała Nel w "W pustyni i w puszczy". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Sabrina z kultowego serialu po latach 

Melissa Joan Hart, która 27 lat temu zagrała Sabrinę, nastoletnią czarownicę, ma dzisiaj 47 lat. Od 2003 roku jest żoną amerykańskiego muzyka Marka Wilkersona, z którym ma trzech synów. W 2009 roku aktorka i jej mąż otworzyli sklep ze słodyczami, który został jednak zamknięty już po dwóch latach. W 2015 roku Hart i jej mąż założyli własną linię modową o nazwie "King of Harts". 

Aktorka po latach opisała w książce "Melissa Explains It All" początki swojej kariery. Przyznała w niej, że popularność, którą zdobyła w młodym wieku sprawiła, że m.in. sięgała po używki. 

Ćpałam. Piłam. Sypiałam z każdym! - wyznała. 

Dopiero czteroletnia terapia pozwoliła jej uwolnić się od nałogów. 

Jak dziś wygląda Melissa Joan Hart, która zagrała Sabrinę? 

Odtwórczyni roli Sabriny nie zrezygnowała z blond włosów. Choć lata mijają, Melissa Joan Hart nadal wygląda rewelacyjnie. Przypomina siebie sprzed blisko 30. lat? Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie sami! 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł