Sabrina Carpenter

i

Autor: YouTube.com/ Capital FM (screen) Sabrina Carpenter zaśpiewała "Espresso" na żywo.

Gwiazdy

Sabrina Carpenter zaśpiewała "Espresso". Dała radę? Tak brzmi hit lata na żywo

2024-06-21 12:14

Sabrina Carpenter wydała największy światowy hit lata 2024. Młoda piosenkarka, która od lat próbowała wydać przebój, wreszcie doczekała się największego sukcesu. "Espresso" może otworzyć jej drzwi do globalnej kariery. A jak radzi sobie na żywo? Sprawdziliśmy, jak "Espresso" brzmi na żywo w jej wykonaniu.

Sabrina Carpenter podbija świat. Piosenka "Espresso" przez wielu dziennikarzy została nazwana przebojem lata 2024. Nic dziwnego, ponieważ utwory bije rekordy popularności. Każdego dnia na Spotify "Espresso" zbiera ponad 10 milionów odtworzeń. Dodatkowo utwór ma brzmienie, które idealnie pasuje do letniej, wakacyjnej atmosfery. "Teraz myśli o mnie każdej nocy. Czy to takie słodkie? Chyba tak. Powiedz, że nie możesz spać, kochanie, wiem. To właśnie ja, espresso" - śpiewa Sabrina Carpenter w swoim największym hicie w karierze. Czy kawałek na żywo brzmi tak samo dobrze, jak w wersji studyjnej. Ostatnio piosenkarka wystąpiła na festiwalu w Wielkiej Brytanii. Jak jej poszło? Nagranie z występu trafiło do sieci.

Sabrina Carpenter wydaje album. Nowe piosenki dorównają "Espresso"?

Taylor Swift emisja z odrzutowca | PORANEK ROCK

Tak Sabrina Carpenter śpiewa "Espresso"

Sabrina Carpenter promuje piosenkę "Espresso" występami na żywo. Pierwszy raz zaśpiewała ją na słynnym festiwalu Coachella. Później występowała w programach telewizyjnych. Ostatnio rozpoczęła promocję w Europie i z tej okazji wystąpiła na Capital's Summertime Ball 2024 na stadionie Wembley w Londynie. Jak poradziła sobie przed kilkudziesięciotysięczną publicznością? Sprawdź niżej.

Sabrina Carpenter wydaje płytę

Wakacje 2024 będą należały do Sabriny Carpenter. Niedawno ukazała się piosenka "Please, Please, Please", która wyrasta na tak samo duży hit, co "Espresso". Wkrótce ukaże się też płyta pod tytułem "Short n' Sweet". Krążek trafi do sprzedaży i na serwisy streamingowe 23 sierpnia.