Sabrina Carpenter i Olivia Rodrigo to nowa wojna w show biznesie? Wokalistka tłumaczy tekst piosenki Skin

Sabrina Carpenter i Olivia Rodrigo
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER & YouTube/Olivia Rodrigo

Olivia Rodrigo i Sabrina Carpenter to bohaterki kolejnej dramy w show-biznesie? Na to wygląda! Fani nie mają wątpliwości, że tekst utworu Skin to odpowiedź na cieszący się wielką popularnością na całym świecie debiutancki singiel drivers license, w którym Olivia śpiewa o starszej od niej blond dziewczynie, która spotyka się z jej ukochanym. Gwiazda Disneya odpowiedziała.

Olivia Rodrigo i Sabrina Carpenter to największa drama 2021 roku? Ciężko stwierdzić, ale zamieszanie wokół dziewczyn jest naprawdę duże. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Olivii Rodrigo, to czym prędzej nadrabiajcie zaległości. Ta siedemnastoletnia dziewczyna z impetem wkroczyła na scenę muzyczną, pobijając szereg rekordów ustanowionych przez gwiazdy ze znacznie większym dorobkiem artystycznym. Wszystko za sprawą emocjonalnej ballady drivers license, w której nastolatka śpiewa o radzeniu sobie ze złamanym sercem po tym, jak jej ukochany odszedł do innej, starszej od niej dziewczyny. I choć Olivia nie przyznała wprost, kto jest adresatem tego przejmującego tekstu, fani nie mają wątpliwości, że chodzi o Joshuę Bassetta, z którym gwiazda poznała się na planie serialowej wersji hitu High School Musical. Aktora od czerwca zeszłego roku łączy się jednak z inną gwiazdą Disneya - Sabriną Carpenter. Niedługo po premierze drivers license 21-latka wypuściła do sieci Skin, który słuchacze odebrali jako odpowiedź skierowaną do Olivii.

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

Olivia Rodrigo i Sabrina Carpenter - drama

Fani wokalistek nie mają złudzeń, że piosenka Skin to nawiązanie do dramy, jaką rozpętała Olivia, wydając swój hitowy singiel drivers license. Poszło dokładnie o wers, w którym Sabrina śpiewa:

- Może nie miałaś tego na myśli, może blondynka było jedynym rymem...

Słuchacze odczytali te słowa jako bezpośrednie nawiązanie do fragmentu utworu Rodrigo, w którym miałaby ona wspominać o Sabrinie.

- Prawdopodobnie jesteś z tą blondynką, która zawsze budziła we mnie wątpliwości. Jest o wiele starsza ode mnie - można usłyszeć.

W mediach społecznościowych rozpętała się burza, na którą w końcu zareagowała Sabrina, tłumacząc internautom, że utwór Skin wcale nie odnosi się do 17-latki.

- Nie czułam się dotknięta kilkoma linijkami w tej wspaniałej piosence i nie napisałam diss tracku. (...) Piosenka Skin nie jest o jednej osobie. Niektóre wersy dotyczą konkretnych sytuacji, podczas gdy inne dotyczą wielu innych doświadczeń, z którymi musiałam się zmierzyć w zeszłym roku - napisała.

Fani Sabriny docenili wyjaśnienie. Wielu z nich uznało, że 21-latka zachowała się bardzo dojrzale, nie pozwalając na ataki względem Olivii, a tym samym ucinając wszelkie spekulacje. Olivia Rodrigo do tej pory nie skomentowała sprawy. W wywiadzie dla Billboard przyznała jedynie, że fakt, o kim jest jej utwór ma niewielkie znaczenie.

Najnowsze