SABINA zagra w Klubie Stodoła! Kiedy i o której odbędzie się darmowy koncert?

2020-08-12 10:25 EK
SABINA zagra w Klubie Stodoła! Kiedy i o której odbędzie się darmowy koncert?
Autor: Materiał Prasowy/Klub Stodoła SABINA zagra w Klubie Stodoła! Kiedy i o której odbędzie się darmowy koncert?

Niezależna artystka SABINA zadebiutowała na polskim rynku muzycznym na początku 2018 roku. Na swoim koncie ma kilka kawałków, jak i klip do Panowie w kapeluszach. Już niedługo wokalistka zagra w warszawskim Klubie Stodoła darmowy koncert! Kiedy i o której godzinie rozpocznie się wydarzenie? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

SABINA zagra w Klubie Stodoła! Kiedy i o której odbędzie się darmowy koncert? Już w najbliższą sobotę 15 sierpnia w letniej odsłonie Klubu Stodoła wystąpi SABINA, czyli Sabina Karwala, niezależna artystka, która na polskim rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany Kołysanka. Singiel ten poprzedził live sesję trzech autorskich utworów, ukazujących wokalistkę wraz z jej zespołem. Wstęp na koncert Sabiny jest darmowy! Ponadto 27 czerwca 2018 roku swojej premiery doczekał się pierwszy oficjalny klip piosenkarki do numeru Panowie w kapeluszach, który idealnie łączy dwa najbliższe światy artystki: muzykę oraz film. Warto również wspomnieć, że intensywne prace nad debiutanckim albumem długogrającym artystki zajęły blisko 2 lata i zaowocowały bogatym w różnorodne brzmienia materiałem. Płyta nosi nazwę Lepidoptera, a za produkcję muzyczną odpowiada duo producenckie UPNDWN.

Wywiad z Bzy Pszczółkowską.

SABINA - koncert w Klubie Stodoła

Koncert SABINY to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Stodoły, czynnej od środy do soboty, od godz.16:00. Projekt o nazwie ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY wygląda następująco:

  • W Klubie przez całe lato odbywają się liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dotychczas na letniej scenie Stodoły zaprezentowali się m.in. RAT KRU, Bloo Crane, CUKIER, Caville, Maria Tyszkiewicz, PAULA ROMA oraz Olga Polikowska
  • Do dyspozycji gości Klub udostępnia aż trzy przestrzenie - kameralny #BackstageBar, tropikalne i imprezowe #Patio oraz #StrefęAkustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult
  • W Klubie dostępne są zarówno przestrzenie plenerowe, jak i zamknięte
  • Na wszystkich odwiedzających czeka nowe letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów
  • Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. 
Najnowsze