Sabina Nycek

i

Autor: fot. YouTube/VoiceOfPolandTVP Sabina Nycek w The Voice of Poland. Śpiewa Roar Katy Perry!

Sabina Nycek w The Voice of Poland. Śpiewa Roar Katy Perry!

2015-10-28 15:52

Sabina Nycek w The Voice of Poland zaśpiewa Roar Katy Perry! W sobotni wieczór będziemy świadkami nokautów. Właśnie wtedy, połowa uczestników zmuszona będzie opuścić program. Czy Sabina Nycek, która na YouTube coveruje znane piosenki również będzie ofiarą werdyktu jurorów? Sprawdzamy na Eska.pl.

Sabina Nycek w The Voice of Poland - "Nokaut" zaśpiewa hit Katy Perry pt. Roar! To kolejna edycja, w której każdy trener wybierze zwycięzców bitew i jedną "ukradzioną" osobę. Z siedmioosobowej grupy zostaną wybrane trzy osoby, które automatycznie dostaną się do odcinków na żywo. Pozostali stoczą dwuosobowe pojedynki, z której zwycięsko wyjdzie tylko jeden uczestnik! I znów sobotni wieczór dostarczy nam wielu niezwykłych emocji.

Sabina Nycek w The Voice of Poland

Urodziła się w Kolbuszowie, a jej drugim domem jest scena. W The Voice of Poland ogromne wrażenie zrobiła śpiewając "If I Go" - utwór z repertuaru Elli Eyre. Jej wykonanie brzmiało niczym oryginał! Teraz fani Sabiny Nycek przeżyją chwile grozy, ponieważ nie wiadomo jeszcze, czy artystka przeszła do dalszej części programu. Przekonamy się dopiero 31.10.2015 oglądając "Nokauty" w The Voice of Poland. 25-letnia artystka zaśpiewała kawałek "Roar" Katy Perry. Czy to on zagwarantuje młodej piosenkarce sukces? 

 

Sabina Nycek YouTube

Uczestniczka The Voice należy do zespołu "Mocha". Zespół swoją działalność rozpoczął w 2006 roku i na koncie ma kilka osiągnięć. Jednym z większych wydarzeń zespołu "Mocha" jest występ na scenie programu "Mam Talent". Dziewczyny dotarły wówczas do półfinału. Zespół w swoim brzmieniu jest oryginalny. Wśród ich przeróbek znalazły się takie nagrania jak "Royals" Lorde, "Diamonds" Rihanny, czy Mirrors Justin'a Timberlake'a. 

Destiny's Child - Survivor w wersji Mocha.

 

Justin Timberlake - Mirrors 

 

Lorde - Royals

 

Rihanna - Diamonds

 

KSW 32: gdzie się odbędzie, kiedy, czy będzie transmisja na PPV? Nowe szczegóły kolejnej gali KSW