Ryszard Wagner - rolnik WZRUSZYŁ i podbił serca trenerów The Voice Senior!

2022-01-20 14:46
Ryszard Wagner - rolnik WZRUSZYŁ i podbił serca trenerów The Voice Senior!
Autor: Jan Bogacz / TVP Ryszard Wagner - rolnik WZRUSZYŁ i podbił serca trenerów The Voice Senior!

Ryszard Wagner odwrócił trenerskie fotele w zaledwie kilka sekund. Okazało się, że przed laty uczestnika wiele łączyło z Alicją Majewską. Zobaczcie wideo sami już teraz.

Ryszard Wagner, kiedy podczas Przesłuchań w Ciemno zaczął śpiewać When A Man Loves A Woman Michaela Boltona trenerzy nie zwlekali z wciśnięciem przycisków obracających ich fotele. Ryszard Wagner, bo o nim mowa, jest 71-letnim rolnikiem z niewielkiej wsi Holendry Baranowskie w województwie mazowieckim. Jestem muzyczno-nowoczesnym rolnikiem, ponieważ nie mam własnego sprzętu rolniczego. Przeznaczyłem wszystko na sprzęt muzyczny. Muzyka jest dopełnieniem mojego wnętrza - mówi o sobie uczestnik odcinka z 15 stycznia 2022 The Voice Senior. Muzyka towarzyszyła mu w życiu od najmłodszych lat. Dziadek Ryszarda był organistą w kościele, a tata zawsze ochoczo grał na gitarze. Kiedy przychodzili goście, tata zawsze stawiał nas w kąciku i zawsze chwalił się, jak to dzieci nauczył. Tak się zaczęło - wspomina Ryszard Wagner, który jako nastolatek dostał się do Szczecińskiego Chóru Chłopięcego Słowiki.

Krystian Ochman - piosenka River 2022: kiedy PREMIERA i o czym jest utwór na Eurowizję?

Rolnik podbił serca trenerów The Voice Senior!

Ryszard Wagner - rolnik w The Voice Senior

Z wiekiem niezwykle utalentowany senior zaczął występować także w innych formacjach. Po studiach dostał się m.in. do zespołu muzycznego Hajduczki, z którym występował. Podczas występu na scenie The Voice Senior okazało się, że pan Ryszard śpiewał także w innym zespole bliskim sercu Alicji Majewskiej.

Przepraszam bardzo, ale nie śpiewał pan kiedyś w Particie? - zapytała Alicja Majewska, która swoją muzyczną karierę zaczynała właśnie od występów we wspomnianym zespole.

Tak, zahaczyłem. To było zastępstwo. Kilka koncertów miałem - wyznał Ryszard Wagner, którego fragment sobotniego występu możecie zobaczyć już teraz w naszym wideo.

Ja śpiewałam w Particie wcześniej, a ty potem. Zawsze miałeś taki głos piękny? Chyba się rozwinął - pytała zaskoczona Alicja Majewska.

Talentem muzykalnego rolnika była zachwycona nie tylko Alicja Majewska, ale także pozostali trenerzy.Miałam ciary - skomentowała Maryla Rodowicz.

To jest głos - zachwycał się Piotr Cugowski, który w trakcie występu Ryszarda, podobnie jak Witold Paszt, nie by w stanie usiedzieć w miejscu.

Kogo Ryszard Wagner wybierze na swojego trenera? Odpowiedź już w sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Tego dnia poznamy także wszystkich już półfinalistów trzeciej edycji The Voice Senior.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze