Ryszard Rynkowski: wiek, wzrost, żona, dzieci, piosenki, Instagram

2021-05-28 15:48
Ryszard Rynkowski
Autor: WBF

Ryszard Rynkowski: wiek, wzrost, żona, piosenki, Instagram - te zapytania na temat polskiego muzyka ciekawią was najbardziej. Zbieramy je w jednym newsie. Solowa kariera Ryszarda Rynkowskiego rozpoczęła się w 1987 roku, a muzyk ma na koncie ponad dziesięć albumów, z czego dwa uzyskały tytuł platynowej płyty. Udało mu się także czterokrotnie wygrać Festiwal w Opolu.

Ryszard Rynkowski: wiek, wzrost, żona, piosenki, Instagram - te frazy na temat muzyka wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Ryszardzie Rynkowskim? Przez pewien czas związany był z zespołem Vox, który współtworzył m.in. z Witoldem Pasztem. Rynkowski ma też doświadczenie aktorskie - pracował m.in. w Teatrze na Targówku.

Ryszard Rynkowski: wiek

Muzyk urodził się 9 października 1951 w Elblągu. W 2021 roku skończy 70 lat.

Piosenki, które są do siebie podobne

Ryszard Rynkowski: wzrost

Rynkowski zdecydowanie zalicza się do grona wysokich mężczyzn - muzyk mierzy aż 188 cm wzrostu.

Ryszard Rynkowski: żona, dzieci

Hanna, pierwsza żona muzyka, zmarła na raka piersi. Z pierwszego małżeństwa Rynkowski ma córkę Martę, która urodziła się w 1978 roku. Obecną żoną Ryszarda jest Edyta Rynkowska, z którą ma trzynastoletniego syna. Co ciekawe, doczekał się też wnuków Jan (2009) i Ignacy (2010).

Ryszard Rynkowski: piosenki

Rynkowski ma w swoim repertuarze wiele utworów, które zna niemal każdy. Do najpopularniejszych należą: Szczęśliwej drogi już czas, Dziewczyny lubią brąz, Za młodzi, za starzy, Jedzie pociąg z daleka czy Wypijmy za błędy.

Ryszard Rynkowski: Instagram

Muzyk stroni raczej od mediów społecznościowych i próżno szukać jego konta na Instagramie. W serwisie możemy znaleźć jedynie kilka zdjęć, na których został oznaczony przez inne osoby.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze