Ruszające się logo Facebooka. O co chodzi? Dlaczego takie?

2021-07-23 13:15
facebook, messenger
Autor: canva

Wszedłeś na Facebooka i zauważyłeś, że charakterystyczny niebieski napis się rusza? To nie przypadek! W ten sposób administratorzy najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie świętują rozpoczęcie najważniejszej imprezy sportowej tego roku. Szczegóły w artykule.

Facebook - dlaczego napis w aplikacji mobilnej zmienił wygląd? Użytkownicy serwisu, którzy nie są na bieżąco z tym, co dzieje się w sporcie, mogli poczuć się zaskoczeni nagłą zmianą. Zamiast tradycyjnych literek na Facebooku pojawiły się animacje przedstawiające sportowców. Nie jest to oczywiście przypadek! W ten sposób zarządzający medium społecznościowym postanowili celebrować rozpoczęcie największej imprezy sportowej w tym roku, która zakończy się dopiero w niedzielę, 8 sierpnia. Mowa oczywiście o Igrzyskach Olimpijskich.

Podobnie do Google Facebook często świętuje ważne dla świata wydarzenia. Takim bez wątpienia jest rozpoczęcie letnich Igrzysk Olimpijskich, które w tym roku odbywają się w stolicy Japonii, w Tokio. Kibice z całego świata czekali pięć lat na rozpoczęcie Olimpiady, dlatego emocje sięgają zenitu. Teraz za sprawą ruszającego się napisu informacja o IO 2020 nie umknie również użytkownikom Facebooka.

Facebook - ruszający się napis

Zmieniający się napis jest dostępny jedynie w aplikacji mobilnej. Na ten moment nie wiadomo, jak długo będzie on widoczny na stronie głównej. Niewykluczone, że do samego końca Igrzysk Olimpijskich. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje w Tokio, zapraszamy cię do specjalnie stworzonej na tę okazję strefy fana, gdzie znajdą się wszelkie najważniejsze informacje.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Najnowsze