Roztańczony Narodowy 23.09.2017 - transmisja koncertu. Gdzie i o której oglądać?

2017-09-23 22:03

Roztańczony PGE Narodowy porwie osoby, które pojawią się na największym obiekcie w Polsce, ale również wszystkie osoby przed telewizorami! Gdzie i o której oglądać transmisję?

Roztańczony Narodowy 2017 online i w TV - transmisja z koncertu warta jest zobaczenia! W imprezie na największym obiekcie sportowym w Polsce weźmie udział m.in. Monika Lewczuk oraz gwiazda europejskiej sceny, Alvaro Soler! Oprócz tego wystąpią czołowi wykonawcy muzyki disco-polo tj. Zenon Martyniuk, Weekend, Boys, Extazy, After Party, Long & Junior, Jorrgus i wielu innych!

Roztańczony Narodowy 2017 transmisja w TV - gdzie, o której

Gdzie i o której oglądać Roztańczony Narodowy 23 września w TV? Transmisja odbędzie się na antenie telewizji Polsat. Początek od godziny 20.05. Wydarzenie poprowadzą Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz Waldemar Kasta. 

Roztańczony Narodowy 2017 - bilety na koncert w Warszawie

Autor: brak danych

Roztańczony Narodowy 2017 coraz bliżej. Sparwdź, gdzie i za ile kupisz bilety na te wydarzenie.

Roztańczony Narodowy 2017 - online, stream

Roztańczony Narodowy 2017 w internecie będzie można obejrzeć za darmo! Transmisja udostępniona będzie na platformie Ipla.tv. Oglądając Roztańczony PGE Narodowy możecie być pewni, że zobaczycie na jednej scenie Alvaro Solera i Monikę Lewczuk. Duet wykona swój największy hit, czyli Libre:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze