Roztańczona Polska

i

Autor: AKPA Roztańczona Polska - kto wystąpi na koncercie w Łomży?

Koncerty

Roztańczona Polska 2023 - kto wystąpi w Sochaczewie 30.07? Potwierdzone gwiazdy

2023-07-26 12:01

Roztańczona Polska to tegoroczna seria wiosenno-letnich koncertów, którą Telewizja Polska przygotowała we współpracy z różnymi polskimi miastami. Gwiazdy muzyki tanecznej odwiedzą różne zakątki naszego kraju, aby wystąpić przed lokalną publicznością. Przed nami impreza w Sochaczewie. Kto się pojawi na scenie? Gdzie szukać transmisji?

Roztańczona Polska 2023 to wydarzenie, które z pewnością zainteresuje mieszkańców wszystkich miast, w których organizowane są koncerty. Tradycją jest już, że każdego lata Telewizja Polska organizuje letnie widowiska, która widzom przed telewizorami mają umilić pogodne wieczory. Z kolei dla mieszkańców miast jest to okazja do zobaczenia artystów, których znają z telewizji, radia czy internetu. Za nami już kilka imprez w ramach Roztańczonej Polski. W zeszłym tygodniu znani muzycy wystąpili we Chełmnie. Teraz czas na nowe miejsce na mapie - Sochaczew. Gdzie dokładnie odbędzie się koncert i kto na nim wystąpi? Najważniejsze informacje o koncercie w tym artykule.

Daria mówi NIE Eurowizji. Została OSZUKANA i OKRADZIONA!

Roztańczona Polska 2023 - Sochaczew 30.07. GWIAZDY

Roztańczona Polska 2023 zagości w Sochaczewie już w niedzielę3 0 lipca. Wydarzenie odbędzie się na terenie pól czerwonkowskich przy ulicy Olimpijskiej. TVP potwierdziło występy następujących gwiazd:

  • Halina Frąckowiak
  • Daria
  • Rafał Brzozowski
  • Viki Gabor
  • Daj to głośniej
  • Weź nie pytaj
  • After Party

Roztańczona Polska 2023 - Sochaczew 30.07. TRANSMISJA

Roztańczona Polska 2023 to widowisko nie tylko dla publiczności na miejscu, ale także dla widzów przed telewizorami. Koncert będzie transmitowany na żywo. Obejrzeć go będzie można w niedzielę 30.07.2023 o godzinie 20:00 tylko na antenie stacji TVP3.