Rozpoznał swojego fana i wziął go na scenę. Młody dał czadu!

2021-10-28 16:01
Maluma z fanem
Autor: TikTok/officialstevenafranz

O takim spotkaniu marzy chyba każdy! Znany latynoski wokalista Maluma wielokrotnie pokazał już, że ma ogromny szacunek do fanów. Artysta zawsze powtarza, że to dzięki nim jest w tym miejscu swojego życia. Podczas jednego z ostatnich koncertów piosenkarz zaprosił na scenę swojego kilkuletniego wielbiciela. Ten czuł się na niej jak ryba w wodzie!

Fani Malumy przyzwyczaili się do tego, że ich idol robi wszystko, by okazać wdzięczność, jaką ma względem każdej osoby, która słucha jego muzyki, przychodzi na jego koncerty czy też obserwuje jego profile w mediach społecznościowych. Mając zaledwie 27 lat, latynoski wokalista może pochwalić się współpracami nie tylko z największymi ikonami muzyki, takimi jak Madonna czy Shakira, ale również z legendami świata mody. Maluma zachwyca bowiem zarówno swoimi wpadającymi w ucho hitami, jak również stylem, który kopiują fani na całym świecie. Artysta rozpoczął niedawno swoją pierwszą od ponad roku trasę koncertową Papi Juancho Tour, z którą w 2022 roku zawita również do Polski. Podczas jednego z występów w ramach jej amerykańskiej części Maluma rozpoznał w tłumie swojego kilkuletniego fana i zaprosił go na scenę. Nie spodziewał się jednak tego, co zobaczył. Mały naprawdę dał czadu!

Sonda
Słuchasz piosenek tego wokalisty?

Maluma zaprosił fana na scenę

Nazywany królem reggaetonu artysta regularnie zaprasza fanów na scenę. Tak było chociażby w przypadku jego dwóch koncertów w Polsce, które miały miejsce w Gdańsku i w Krakowie. Nikt nigdy nie zrobił jednak takiego show, jak ten kilkuletni chłopiec! Fan Malumy pokazał, że scena to jego żywioł. Popisy taneczne malca zrobiły wrażenie nie tylko na Malumie i publiczności, ale również na internautach. Wideo opublikowane na TikToku dotarło do 3 milionów użytkowników!

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze