Roxie Węgiel wygrała Eurowizję i prosiła o fotkę ze Smolastym. Tak zareagował raper!

i

Autor: AKPA Roxie Węgiel wygrała Eurowizję i prosiła o fotkę ze Smolastym. Tak zareagował raper!

ZASKAKUJĄCA REAKCJA

Roxie Węgiel wygrała Eurowizję i prosiła o fotkę ze Smolastym. Tak zareagował raper!

2024-02-24 14:50

Roxie na początku swojej profesjonalnej, muzycznej drogi nie znała prywatnie innych gwiazd sceny muzycznej. Słuchała jedynie ich muzyki na słuchawkach. Jedną z pierwszych osobowości, jaką poznała jest właśnie Smolasty. Kilka lat temu, gdy młoda wokalistka była na starcie swojej kariery, grali wspólnie w tym samym mieście. Artystka była fanką muzyki rapera, ale jednocześnie nieco bała się podejść po autograf i zdjęcie. Jak tą historię wspomina "Smoła"? Poznajcie kulisy i nieznaną do tej pory historię!

Spis treści

  1. Roxie Węgiel - prośba do Smolastego

Kariera Roksany Węgiel nabrała szybszego tempa po tym, gdy wokalistka wygrała pierwszą edycję muzycznego talent-show dla dzieci. Laureatka The Voice Kids po rozmowie z rodzicami oraz wytwórnią muzyczną zgłoszona została na Eurowizję Junior i jak się okazało było to doskonały pomysł. Polska po raz pierwszy wygrała ten prestiżowy konkurs, a co więcej kariera Roxie wystrzeliła do nieprawdopodobnej skali. Pojawiły się koncerty, możliwości współpracy, reklamy i plany, o jakich każda śpiewająca 14-latka marzy. Na koncie opiekunów gwiazdy, co oczywiste pojawiły się też duże pieniądze. Lata mijają, a artystka nieustannie spełnia swoje muzyczne marzenia. Jednym z nich było nagranie utworu ze Smolastym. I tak się też stało, a mowa o utworze pt. Nie mów, że kochasz. Roksana Węgiel i Norbert Smoliński gościli w ESKOWYM studio, gdzie opowiedzieli o swojej wspólnej piosence, planach na najbliższe miesiące, ale także powspominali stare czasy. Jedno ze wspomnień dotyczyło zabawnej sytuacji z 2018 roku. Roxie po historycznym zwycięstwie Eurowizji Junior podeszła do Smolastego pytając go nieśmiało o wspólne zdjęcie. Raper dopiero po latach ujawnił, co wtedy czuł!

Smolasty & Roxie Węgiel wspólna piosenka i wspólny wywiad w Radiu Eska

Roxie Węgiel - prośba do Smolastego

Roksana Węgiel wygrywając Eurowizję Junior miała 13 lat. Była na samym początku swojej kariery, nie mając żadnego doświadczenia, rozeznania, a opiekunowie ufali osobom odpowiedzialnym za jej muzyczną drogę. Smolasty z kolei był już artystą, który wiedział, czego chce. Miał na koncie hit "Jestem, Byłem Będę", ale przede wszystkim megahit "Uzależniony" we współpracy z Otsochodzi oraz "Fake Love" nagrany z Białasem. To właśnie te dwa utwory sprawiły, że "Smoła" stał się rozpoznawalny, a na jego koncerty przychodziły tłumy. Tuż po jednym z koncertów, na którym była 14-letnia wtedy Roksana Węgiel, zawstydzona wokalistka postanowiła nieśmiało zapytać rapera o możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia.

Smolasty powiedział, jak poznał Roksanę Węgiel: "Poznaliśmy się, jak Roxie miała 14 lat, podbiegła do mnie po zdjęcie. Byliśmy wtedy w jakimś hotelu, bo graliśmy koncert. Byłem wtedy w szoku, miałem wtedy 100 czy 200 tysięcy na Instagramie, ona miała 500 tysięcy i mówię "what the fuck". Ona wygrała Eurowizję, ja miałem jakieś dwa hity. Może ja powinienem do niej podejść, sobie pomyślałem.".

Mata chce nagrać religijną płytę z sanah! Raper szczerze opowiedział o swoim marzeniu

Roksana Węgiel natomiast myślała, że Smolasty się nie zgodzi zrobić wspólnego zdjęcia: "Miałam wtedy 14 lat, poznawałam ten świat. Po Eurowizji moja kariera nabrała tempa i dla mnie to było nowe. Spotykałam osoby, której piosenki były odpalane u mnie wcześniej, to zawsze było dla mnie fajne przeżycie. Graliśmy koncert wtedy na dniach jakiegoś miasta", zdradziła artystka. Takiej historii się nie spodziewaliśmy!