Roxie Węgiel tym czynem otworzyła sobie drzwi do wielkiego świata. To już 3 lata!

Roxie Węgiel
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Od tego występu minęły już trzy lata! Dokładnie wtedy świat usłyszał jej głos po raz pierwszy i zdał sobie sprawę z tego, że nowa gwiazda w muzycznej branży nadchodzi. Roksana Węgiel wspomina na swoim Instagramie jeden z ważniejszych momentów w swoim życiu i wraca do dnia, w którym wygrała pierwszą Polską edycję programu The Voice Kids!

Od tego spektakularnego występu minęło już trzy lata! Roksana Węgiel postanowiła wybrać się w podróż do przeszłości i przypomnieć sobie samej oraz wszystkim fanom jeden z najwspanialszych i najważniejszych momentów w jej życiu, po którym wszystko nabrało kompletnie nowego znaczenia. Niezwykle utalentowana wokalistka dokładnie trzy lata temu zwyciężyła pierwszą polską edycję popularnego do dnia dzisiejszego programu The Voice Kids. Roxie Węgiel zachwyciła wszystkich swoim anielskim głosem i pokazała światu, na co ją stać. Choć od fenomenalnego zwycięstwa minęło już równe trzy lata, Roksana Węgiel nie spoczywa na laurach i wciąż prężnie pracuje nad swoją muzyczną karierę.

Wokalistka rozwija się w zastraszająco szybkim tempie, pisze nowe piosenki, wydaje płyty oraz współpracuje z branżą filmową. Nie stroni także od innych aktywności, ponieważ już niebawem będziemy mogli oglądać ją w roli tancerki w słynnym programie Dance Dance Dance, W którym zatańczy wraz ze swoją bliską koleżanką Oliwią Górniak.

Roxie Węgiel - udział w The Voice Kids 

Roksana Węgiel w 2018 roku wzięła udział w programie The Voice Kids. Była to pierwsza edycja tego formatu w Polsce. Wokalistka w trakcie przesłuchań w ciemno wykonała piosenkę od Beyoncé pod tytułem Halo i swoim wykonaniem rozkochała w sobie wszystkich trenerów, którzy bez zastanowienia odwrócili fotele w jej stronę. 

Była w The Voice Kids, a teraz wydała debiutancką płytę! To koleżanka Viki Gabor i Roxie Węgiel
Najnowsze