Roxie Węgiel trenuje przed pierwszym odcinkiem Dance Dance Dance! Jej umiejętności podziwia cały Instagram

Roksana Węgiel obchodzi 16. urodziny! Jak młoda artystka stała się popularna?
Autor: WBF Roksana Węgiel obchodzi 16. urodziny! Jak młoda artystka stała się popularna?

Roztańczona Roxie Węgiel przygotowuje się do nadchodzącego show Dance Dance Dance i pokazuje to wszystko na swoim profilu na Instagramie! Jej najnowsze zdjęcie nie ma sobie równych, a fani nieustannie zostawiają pod nim swoje pozytywne komentarze.

Roxie Węgiel już wkrótce pokaże się światu jako tancerka! Wokalistka cały czas prężnie przygotowuje się do nadchodzącego, roztańczonego programu Dance Dance Dance, w którym pokaże na co ją stać. Młoda piosenkarka każdą wolną chwilę spędza na sali treningowej, a szalone, taneczne pozy robi nawet w centrum Warszawy! Roxie Węgiel 22 lutego tego roku opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia w tanecznych pozach, które zostały zrobione przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Wokalistka zdradziła fanom skrawek przygotowań do roztańczonego show i pokazała, jak świetnie bawi się na mieście. - Roksana jaka poza, wymiatasz - wciąż piszą pod jej postem fani. 

Roxie Węgiel już wkrótce spróbuje swoich sił w programie Dance Dance Dance. Piosenkarka zatańczy w duecie wraz z Oliwią Górniak, która sama na co dzień jest pasjonatką tańca i bliską koleżanką Roksany. Roztańczona przygoda gwiazd rozpocznie się już 5 marca i będzie emitowana na antenie TVP2.

Roxie Węgiel - Instagram 

Roxie Węgiel uwielbia aplikację Instagram. Piosenkarka na swoim profilu jest bardzo aktywna. Co chwilę publikuje nowe treści, które pojawią się w wersji stałego postu, bądź 24-godzinnego InstaStories. Roxie na swoim instagramowym koncie ma naprawdę silny Fandom! Jej profil obserwuje ponad milion użytkowników. 

Najnowsze