Roxie Węgiel to dziś gwiazda Instagrama! Zobacz, jak wyglądało jej pierwsze opublikowane zdjęcie

2020-08-11 11:04 Patrycja Obarowska
Roksana Węgiel
Autor: Piotr Bukowski

Roxie Węgiel jest dzisiaj gwiazdą Instagrama! Młoda artystka systematycznie publikuje zdjęcia dla swoich fanów, a jej profil jest niczym kolorowy pamiętnik pełen wspaniałych wspomnień. Jak wyglądało jej pierwsze opublikowane zdjęcie? Zobaczcie sami na ESKA.pl!

Roksana Węgiel na Instagramie dzieli się wspomnieniami! Młoda artystka, która w dobie internetu czuje się, jak ryba w wodzie, kocha Instagrama i wszystkie inne media społecznościowe. Jej profil w jednej z najpopularniejszych aplikacji, jaką jest Instagram ma ponad milion osób obserwujących oraz pół miliona zdjęć opublikowanych przez artystkę od momentu istnienia jej profilu! To prawdziwy pamiętnik wspomnień pełen barw, radości,a także lepszych i gorszych momentów. W dzisiejszych czasach media społecznościowe są świetnym źródłem informacji zarówno dla artysty, jak i fana, który dzięki możliwościom internetu ma szansę zbliżyć się ze swoim idolem. Dzięki mediom społecznościowym kontakt z artystami jest o wiele szybszy i łatwiejszy, a także możliwość komentowania ich zdjęć daje wrażenie zażyłej relacji artysta-fan. Roksana Węgiel do treści w social mediach podchodzi bardzo osobiście, ponieważ poza informacjami związanymi z jej muzyczną karierą, możemy także na jej profilach zobaczyć zdjęcia z rodziną, z wakacji i z innych prywatnych momentów z jej życia. 

Roksana Węgiel - pierwsze zdjęcie na Insta 

Roksana Węgiel na Instagramie jest od 2017 roku. To właśnie wtedy nastolatka opublikowała na profilu swoje pierwsze zdjęcie, które jest czarno białe i odwrócone do góry nogami. Poznajcie artystkę?

Wyświetl ten post na Instagramie.
#polischgirl#sunnyday#crazygirl 💙 Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL 🦋 (@roxie_wegiel)
Najnowsze