Roksana Węgiel niczym światowa diwa. Jej skala oczarowała fanów na całym świecie!

Roksana Węgiel
Autor: YouTube/The Voice Global

Choć Roksana Węgiel ma dopiero piętnaście lat, już może pochwalić się uwielbieniem fanów z całego świata. Nastolatka była pierwszą Polką, która wygrała Eurowizję Junior, jak również pierwszą zwyciężczynią polskiej edycji programu The Voice Kids. Występ piosenkarki z Przesłuchań w ciemno, mimo upływu dwóch lat, wciąż jest doceniany za granicą. Więcej na ESKA.pl.

Roksana Węgiel po raz kolejny zachwyciła fanów formatu The Voice Kids. Młoda wokalistka, która zwyciężyła pierwszą edycję show w 2018 roku szybko udowodniła, że widzowie, którzy oddali na nią swoje głosy nie pomylili się. Niedługo po odniesieniu wielkiego sukcesu w formacie Roxie z impetem wkroczyła na polską scenę muzyczną. Mimo bardzo młodego wieku, wokalistce udało się osiągnąć sukces nie tylko w kraju, ale również na arenie międzynarodowej. W 2018 roku, jako pierwsza Polka w historii wygrała Eurowizję, a jej teledyski takie jak Lay Low czy MVP były wyświetlane również poza granicami Polski.

Roxie wielokrotnie podkreślała, że to właśnie udział w programie The Voice Kids otworzył jej wrota do kariery muzycznej. Już na etapie Przesłuchań w ciemno młoda gwiazda pokazała, co potrafi, wykonując jeden z największych hitów z repertuaru swojej idolki Beyonce. Cover Halo w wykonaniu Roxie sprawił, że w jej stronę odwrócili się zarówno Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron, czyli wszyscy trenerzy polskiej edycji The Voice Kids. 13-letnią wówczas piosenkarkę pokochali również widzowie.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Roksana Węgiel w The Voice Kids

Od chwili, gdy Roxie wygrała pierwszą edycję The Voice Kids, artystka wielokrotnie pojawiała się w zestawieniach przygotowywanych przez autorów kanału The Voice Global, który posiada już blisko 6.5 miliona subskrypcji. Po ponad dwóch latach od wygrania pierwszej edycji show talent wokalistki ponownie został doceniony na arenie międzynarodowej. Tym razem Roksana Węgiel została bohaterką odcinka poświęconego najwyższym dźwiękom, jakie wydobyli z siebie uczestnicy formatu. Zobaczcie, kto jeszcze może pochwalić się podobną skalą.

Najnowsze