Roxie Węgiel lepiej tańczy niż śpiewa? Fani mocno podzieleni!

Dance Dance Dance - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak
Autor: TVP

Roksana Węgiel lepiej tańczy niż śpiewa? Odkąd wokalistka wzięła udział w roztańczonym Dance Dance Dance, fani mogą podziwiać wiele jej talentów. Zdaniem niektórych, to właśnie dryg do tańca jest u niej dużo większy niż do śpiewu. Jak jest naprawdę? Przekonajmy się już teraz!

Roxie Węgiel jest niezwykle utalentowaną nastolatką i bez dwóch zdań piosenkarką znaną przez całe młodsze pokolenie! Artystka jest idolką niemalże każdego nastolatka i ma w sobie szereg talentów, nad którymi dzielnie pracuje każdego dnia. Roxie Węgiel nie zwalnia tempa i nigdy nie osiada na laurach. Odkąd piosenkarka pokazała się w roztańczonym programie Dance Dance Dance, jej fani jeszcze bardziej nie mogą przestać się nią zadziwiać. - Nie dość, że cudownie śpiewa, to jeszcze do tego tak tańczy. - Nie wiem już sama, w czym jesteś lepsza Roxie - piszą duma fani.

Media społecznościowe zalewają się zdjęciami prześlicznej Roksany Węgiel, która mimo tak młodego wieku, postanowiła wziąć zawodową karierę w swoje ręce! Artystka z każdym kolejnym odcinkiem Dance Dance Dance pokazuje światu, na co ją stać. Po każdej porażce podnosi się silniejsza, a z każdą dalszą choreografią w tańcu czuje się jak ryba w wodzie. 

Roxie Węgiel lepiej tańczy niż śpiewa?

Roxie Węgiel jest niezwykle i wszechstronnie utalentowaną polską artystką, która już nie raz zachwyciła swoich fanów! Co więcej, dziewczyna ma wiele pasji, którym poświęca każdą wolną chwilę. Jeszcze do niedawna wszyscy byli pewni, że Roksana Węgiel zajmuje się tylko śpiewem, jednak teraz wiemy, że taniec jest równie bliski jej sercu, co koncerty i nagrywanie nowych piosenek! 

Roksana Węgiel popłakała się na treningach do Dance Dance Dance. Zobaczcie wideo
Najnowsze