Ronnie Ferrari z pięknym gestem! Twórca hitu Ona By Tak Chciała niesie pomoc potrzebującym

i

Autor: WBF Ronnie Ferrari

Ronnie Ferrari z pięknym gestem! Twórca hitu Ona By Tak Chciała niesie pomoc potrzebującym

2020-04-01 14:13

Kawałek Ona By Tak Chciała, zna chyba każdy! Twórca popularnego hitu zaskoczył ponownie wszystkich swoich fanów. Tym razem nie chodzi o muzyczną nowość, ale o piękny gest, który Ronnie zamierza zrobić podczas panującej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Artysta nie zamierza siedzieć bezczynnie, tylko bierze sprawy w swoje ręce. Dowiedz się na ESKA.pl o świeżej inicjatywnie piosenkarza!

Ronnie Ferrari, a właściwie to Hubert Kacperski jest młodym, polskim piosenkarzem. Swoją przygodę muzyczną zaczął od YouTube'a, gdzie publikował covery różnych piosenek, np. słynnego Justina Biebera. Rozpoznawalność chłopaka wzrosła, kiedy w sieci pojawił się jego autorski kawałek Ona By Tak Chciała. Piosenka w szybkim tempie stała się hitem i doczekała się nawet wielu coverów, a także śmiesznych przeróbek. Obecnie w serwisie YouTube, klip ma ponad 122 mln wyświetleń! Kilka tygodni temu, premierę miał również nowy kawałek artysty pt. Szczęście. Ronnie znany jest również z tego, że często angażuje się w różne akcje charytatywne. Co ciekawe, w jego mediach społecznościowych pojawiły się informacje o nowej akcji, którą piosenkarz sam zaaranżował. Wszystko związane jest z panującą pandemią koronawirusa, a o szczegółach jego inicjatywy przeczytacie pod poniższym wideo.

Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"

Ronnie Ferrari pomaga osobom starszym i potrzebującym

Twórca hitu Ona By Tak Chciała, opublikował w sieci wideo, na którym mówi o pięknym geście! Muzyk wziął sprawy w swoje ręce i zamierza wesprzeć mieszkańców Trójmiasta. Ronnie Ferrari w tym trudnym czasie, związanym z pandemią koronawirusa, chce pomóc najbardziej potrzebującym osobom, z naciskiem na seniorów. Razem ze swoim managmentem, artysta organizuje paczki z artykułami, które są najbardziej potrzebne do życia codziennego. Następnie zostaną one dostarczone bezpośrednio pod drzwi mieszkań osób w potrzebie. Jeśli dana osoba chce wziąć udział w akcji, bądź sama potrzebuje takiej pomocy, może zgłosić się w komentarzu na oficjalnym fanpage artysty na Facebooku.

Posłuchaj, jak chronić się przed koronawirusem. Takie są zalecenia WHO. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Sonda
Czy podoba ci się piosenka Ona by tak chciała?