Roksana Węgiel z plejadą gwiazd w piosence, która niesie otuchę. Posłuchaj 'Wszystko będzie dobrze'

2020-04-01 13:26 PO.
Wszystko będzie dobrze
Autor: Screen z filmu na YouTube: Wszystko będzie dobrze // #wszystkobędziedobrze / Niepodległa

'Wszystko będzie dobrze' to nic innego jak najnowszy utwór, który ma za zadanie promować akcję polskich artystów oraz Biura Programu 'Niepodległa'. Inicjatywą całej akcji, która wybrzmiewa pod tą samą nazwą co najnowszy utwór artystów jest reakcja na obecnie trwająca pandemię koronawirusa. Koniecznie posłuchaj utworu znanych i lubianych piosenkarzy, którzy przekazują nim siłę i wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

'Wszystko będzie dobrze' to najnowszy utwór, który powstał przy współpracy z różnymi znanymi artystami oraz Biurem Programu Niepodległa. Projekt ten powstał w dobie koronawirusa i ma na celu zjednoczyć nas w tym trudnym czasie i przekazać wszystkim garstkę pozytywnych emocji i dużo wsparcia. Piosenka zatytułowana Wszystko będzie dobrze ma nieść otuchę innym i stać się naszym antidotum, ponieważ jak wyjaśnia Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu Niepodległa - Słowa mają ogromną moc, a ich siła daje nadzieję i mobilizuje do walki. Wybuch pandemii, która zatrzymała cały świat sparaliżował życie każdego z osoba i narodził wiele niepotrzebnego chaosu. Najnowszy projekt #wszystkobędziedobrze, który powstał w geście jedności i wzajemnego wsparcia ma uświadomić wszystkich jak wiele dobrej woli posiadamy i jak ważne jest dla nas w życiu bycie dobrym i solidarnym człowiekiem. Jak się okazuje nie potrzeba wielkich czynów, by wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby, ponieważ możemy tego dokonać już za pomocną małych gestów. 

Wszystko będzie dobrze - Kto wystąpił?

W najnowszym projekcie, którego twórcami są znani artyści ze świata muzycznego oraz Biuro Programu Niepodległa wystąpiło dziesięciu sławnych muzyków, a są nimi: Wojciech Cugowski, Natalia Kawalec, Roksana Węgiel, Edyta Golec, Paweł Golec, Łukasz Golec, Piotr Kupicha, Halina Mlynkova, zespół TULIA oraz Piotr Sołoducha. Piosenka dostępna jest w serwisie YouTube i z godziny na godzinę cieszy się coraz większą popularnością. 

Najnowsze