Ronnie Ferrari w romantycznej odsłonie! MAMY fragment JEGO nowej piosenki! [PREMIERA]

2020-02-09 16:12 RW
Ronnie Ferrari w romantycznej odsłonie! Mamy fragment nowej piosenki! [PREMIERA]
Autor: Ronnie Ferrari / ESKA Ronnie Ferrari w romantycznej odsłonie! Mamy fragment nowej piosenki! [PREMIERA]

Ronnie Ferrari zamknął się w studio nagraniowym i pracuje nad debiutanckim albumem. Wiadomo już, że krążek zapowiada singiel Radiówka, a teraz dowiedzieliśmy się, że na płycie pojawi się kolejny, miłosny kawałek. Jak brzmi Ronnie Ferrari w romantycznej odsłonie? Przekonajcie się odpalając utwór we fragmencie - na ESKA.pl!

Ronnie Ferrari ma kilka twarzy! Z jednej strony, to szalony i porywczy chłopak, który pragnie tylko tego, by fani bawiąc się na jego występie czuli się się niczym na koncercie życia. Z drugiej strony to mężczyzna z duszą romantyka, dla którego miłość do największy skarb. Na pewno wiele osób po usłyszeniu piosenki Popcorn, Makarena, czy Ona by tak chciała, nie zgodziło się z tą drugą odsłoną, jednak musicie nam uwierzyć. Hubert Kacperski, bo tak naprawdę nazywa się Ronnie Ferrari (a właściwie teraz już bez tego drugiego członu), obraz kochającego mężczyzny zaprezentował rapując w piosence Radiówka. Choć sam nie jest autorem tekstu tego hitu, to jednak zapewnił, że śpiewał o swojej wybrance życia: - Namieszałaś mi czymś w głowie, coś co nie opiszę słowem. Moje sny są wciąż o tobie, myśli zagłuszają zdrowie. Najpopularniejszy artysta w internecie w 2019 roku szykuje się do wydania wyczekiwanej przez fanów, debiutanckiej płyty. Jak się okazuje, poza Radiówką, znajdzie się miejsce dla innego - bardziej romantycznego singla! Posłuchajcie go już teraz - na ESKA.pl!

Ronnie Ferrari - nowa piosenka [PREMIERA]

Ronnie Ferrari zdradził nam, że na całą płytę szykuje łącznie 10 utworów. Pewne jest to, że singlem zwiastującym debiutancki materiał artysty jest Radiówka, ale również utwór, który możecie odpalić poniżej. Jeśli chodzi o gości na krążku, to Ronnie nie kontaktuje się z nikim, ale pewne jest to, że nad całym materiałem czuwa Sir Mich. Na płycie nie pojawią się numery radiowe. 

Ronnie Ferrari w nowej piosence śpiewa:

Dla mnie się liczy Twoje szczęście
Naliczmy chwil jak najwięcej
Zapisujemy w kalendarzu, jakby cud się wydarzył
Mała chcę cię jak najprędzej (ey)

Najnowsze