Ronnie Ferrari królem Sylwestra 2021? Nowa piosenka hitem jak Ona by tak chciała?

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: ORIGAMI - Ronnie Ferrari ft. korweta (Official Video) Ronnie Ferrari królem Sylwestra 2021? Nowa piosenka hitem jak Ona by tak chciała?

Ronnie Ferrari królem Sylwestra 2021? Nowa piosenka hitem jak Ona by tak chciała?

2021-12-08 13:58

Dawno niesłyszany Ronnie Ferrari postanowił zakończyć rok mocnym uderzeniem. Origami to mocno-rapowa propozycja, która w jednej chwili stała się internetowym hitem.

Ronnie Ferrari królem Sylwestra 2021? Jeden z najpopularniejszych internetowych twórców w 2019 roku powrócił z kolejnym kawałkiem w swojej karierze. Origami, to nowa piosenka Ronniego Ferrari, która od pierwszych chwil robi furorę w internecie. Utwór wraz z teledyskiem dotarł na 19. miejsce najpopularniejszych filmów w serwisie YouTube. Co więcej, spotkał się z pozytywnym odbiorem internautów. Komentujący piszą o dojrzalszym tekście, wpadającej do głowy melodii i bicie, który rozkręci każdą imprezę.

Ronnie Ferrari śpiewa Ona by tak chciała na żywo! Pierwsze TAKIE wykonanie!

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Ronnie Ferrari - piosenka Origami

Ronnie Ferrari przez przypadek stworzył jeden z najpopularniejszych hitów ostatnich pięciu lat. Ona by tak chciała, grane było na weselach, w rozgłośniach radiowych, a także w klubach w całej Polsce. W lipcu minęły dwa lata od premiery utworu, który, tylko w jednym serwisie, przekroczył barierę 170 milionów wyświetleń. Co słychać u młodego wykonawcy? Stworzył on utwór Origami, który na pewno sprawdzi się na imprezie, ale nie podczas sylwestrowej imprezy w telewizji.