Reality show

"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec odsłoniła ciało na wakacjach pod palmami. Co za metamorfoza!

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony 5", choć nie zdobyła serca Krzysztofa, stała się ulubienicą widzów. Kruczoczarne włosy, czerwone paznokcie i mocny makijaż, z których słynęła, to jednak już przeszłość! Uczestniczka programu zmieniła się nie do poznania, a ostatnio zafundowała sobie wakacje pod palmami. Zobacz jej metamorfozę.

Spis treści

  1. "Rolnik szuka żony" - miłosne show dla farmerów 
  2. Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony 5"
  3. Życie Jessici Miemiec po programie "Rolnik szuka żony" 
  4. Metamorfoza Jessici Miemiec 

"Rolnik szuka żony" - miłosne show dla farmerów 

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów TVP. Show skierowane jest do rolników i rolniczek, którym do pełni szczęścia brakuje tylko drugiej połówki. Po zaprezentowaniu się, farmerzy i farmerki otrzymują listy od osób, które są nimi zainteresowane. Następnie zapraszają do swoich gospodarstw autorów listów, którzy wydają się im być najciekawsi. 

Aktualnie ruszyła 10. edycja "Rolnik szuka żony", którego gospodynią jest Marta ManowskaTrzech rolników i dwie rolniczki poszukują prawdziwej miłości. Poprzednie edycje pokazały, że udział w programie może przynieść szczęście. Tak było między innymi w przypadku: Ani i Grzegorza BardowskichMałgosi i Pawła Borysewiczów czy Adrianny Jasiczek i Michała Tyszki, którzy niedawno stanęli na ślubnym kobiercu. 

Zobacz także: Związki z "Rolnik szuka żony". Te pary są ze sobą do dziś!

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony 5"

W gospodarstwach rolników i rolniczek pojawiło się wiele osób, którzy kandydowali do zdobycia ich serc. Niestety, nie wszystkim może się to udać. Tak było między innymi w przypadku Jassici Miemiec z 5. edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta trafiła do show jako kandydatka rolnika Krzysztofa. I choć nie udało się jej rozkochać go w sobie, fani ją uwielbiali! 

Jassica Miemiec dała się poznać jako otwarta i szczera do bólu osoba. Przyciągała uwagę mocnym makijażem i czerwonymi paznokciami, a także ekspresją i  poczuciem humoru. 

Widzowie do dziś pamiętają, jak Jessica wręczyła rolnikowi kajdanki z futerkiem, a także jak opowiadała, że tańczy pole-dance i "raz się kręci wolno, a raz tak szybko". Do historii przeszły także opowieści kobiety o makijażu i paznokciach. 

Czytaj także: Panny młode z "Rolnik szuka żony". Która założyła najpiękniejszą suknię ślubną?

Życie Jessici Miemiec po programie "Rolnik szuka żony" 

Od udziału Jassici w miłosnym show dla rolników mija właśnie pięć lat. Choć w programie pojawiają się kolejni uczestnicy, Jessica na stałe została jednym z najbarwniejszych ptaków show. 

Po udziale w programie miłośniczka kosmetologii założyła własny biznes w rodzinnym Lesznie. Wykonywała manicure, pedicure, makijaż permanentny i okolicznościowy, a także depilację. 

Jessica Miemiec wystąpiła także w show "Magia Nagości", w którym musiała rozebrać się do naga. Choć dotarła do finału, nie udało się jej zwyciężyć. Dziewczyna wciąż się jednak nie poddaje i niw wyklucza, że chętnie wzięłaby udział w Love Island. Wyspa Miłości.

Jeżeli znalazłabym czas, to pójdę na przykład do „Love Island”. Ciepło, plaża, palmy… - wyznała w rozmowie z Party.

Metamorfoza Jessici Miemiec 

Po programie uczestniczka "Rolnik szuka żony" znacznie odmieniła swój wygląd. Jej kruczoczarne włosy to już przeszłość! Metamorfoza Jessici polegała na przefarbowaniu włosów na blond. Miała także epizod, kiedy eksperymentowała z różem na głowie. Kobieta nie zrezygnowała jednak z mocnego makijażu. Nadal ma długie rzęsy i czarne brwi. 

W ostatnim czasie na instagranowym profilu uczestniczki programu pojawiły się zdjęcia z zagranicznych wakacji. Jessica Miemiec wypoczywała pod palmami i pochwaliła się wieloma zdjęciami z tego wyjazdu. Wzrok przyciągają szczególnie te w kostiumie kąpielowym. 

Zobacz w galerii, jak zmieniła się Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony". 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł