Roksana Węgiel zrobi coś szalonego na Dominikanie. Będzie się działo!

2020-02-29 13:30 RW
Roksana Węgiel zrobi coś szalonego na Dominikanie. Będzie się działo!
Autor: ESKA.pl Roksana Węgiel zrobi coś szalonego na Dominikanie. Będzie się działo!

Roksana Węgiel przeżywa wyjątkowe chwile na Dominikanie, gdzie razem z Radiem ESKA odwołuje zimę! Młoda gwiazda dala wyjątkowy koncert, który przeszedł do historii i zapisał się jako wydarzenie roku. Roxie teraz zapowiada coś szalonego, coś, co także będzie wspominać przez bardzo długo. O co dokładnie chodzi? Temat przybliżamy na ESKA.pl!

Roksana Węgiel z Dominikany, gdzie razem z Radiem ESKA odwołuje zimę, przywiezie wspomnienia, niezapomniane chwile i wyjątkowe osiągnięcie. Mowa o karaibskim koncercie na żywo, w czasie którego zaśpiewała osiem swoich ostatnich utworów. Nie mogło zabraknąć Dobrze jest, jak jest, Lay Low, Half Of My Heart, Potrafisz, Bunt, czy eurowizyjnego megahitu Anyone I Want To Be. Nie ulega wątpliwości, że koncert Roxie na Dominikanie możemy zaliczyć i mówić o nim, jak o wydarzeniu roku. Do tej pory najbardziej odległym państwem, w którym występowała był Izrael. Roksana nie zwalnia tempa i szykuje razem z nami kolejne niespodzianki! Bądźcie czujni i sprawdzajcie ESKA.pl.

Roksana Węgiel wzięła udział w latynoskiej wersji Szybkiej Serii, gdzie odpowiedziała na kilka tropikalnych pytań. Zobaczcie sami!

Roksana Węgiel na ESKA Odwołuje Zimę 2020

Roksana Węgiel bawi się i w pełni korzysta z klimatu panującego na Dominikanie. 15-letnia gwiazda uwielbia pływać, dlatego też wpadła na pomysł, by wskoczyć z impetem do morza! W tym wszystkim będzie jej towarzyszyć Jankes!

Najnowsze