Roksana Węgiel szykuje DUŻĄ niespodziankę! To będzie prawdziwy HIT! [WIDEO]

2020-02-29 10:52 RW
Roksana Węgiel wspomina dzień na Dominikanie i zapowiada dobrą zabawę! [WIDEO]
Autor: ESKA Roksana Węgiel wspomina dzień na Dominikanie i zapowiada dobrą zabawę! [WIDEO]

Codziennie, tylko na ESKA.pl, znajdziecie ekskluzywne podsumowanie dnia nagrane przez Roksanę Węgiel. Gwiazda ESKA Odwołuje Zimę w naszych Daily-Vlogach opowiada o tym, co robiła i jak minęły jej ostatnie godziny. Jak wyglądał czwarty pełny dzień wokalistki na Dominikanie? Obejrzyjcie wideo - na ESKA.pl!

Roksana Węgiel spędza wyjątkowy czas z ESKOWĄ ekipą, słuchaczami Radia ESKA na słonecznej Dominikanie. Od początku naszego pobytu temperatura nie schodzi poniżej 25 stopni Celsjusza, a chwilowe chmury na szczęście poszły w zapomnienie. Nie ulega wątpliwości, że wiele osób odbywa tu przygodę życia. Pobyt podczas ESKA Odwołuje Zimę 2020 na Dominikanie jest również bardzo ważny dla samej Roxie. Nie tylko dlatego, że ładuje ona akumulatory przed zbliżającymi się koncertami, które potrwają przez kilka miesięcy bez przerwy. Przygotowała ona niespodziankę, którą ma nadzieję przedstawić podczas naszej wizyty 29 lutego w wyjątkowym miejscu. Odwiedzimy Wyspy Samoa i tam również będzie się działo! Przekonacie się o tym na ESKA.pl!

Roksana Węgiel - co robi na Dominikanie?

Roksana Węgiel każdego dnia, z myślą o swoich fanach, codziennie nagrywa swego rodzaju wideo-pamiętnik z pobytu na słonecznej Dominikanie. Relację z każdego dnia znajdziecie na ESKA.pl. Co robi kilkunastoletnia wokalistka? Jak jej minął czwarty dzień naszej karaibskiej zabawy? Przekonajcie się sami oglądając poniższe wideo. 

Najnowsze