Roksana Węgiel w obiektywie! Koncert, jakiego nigdy nie było! [ZDJĘCIA]

2020-02-27 4:37 RW
Roksana Węgiel w obiektywie! Koncert, jakiego nigdy nie było! [ZDJĘCIA]
Autor: Piotr Bukowski

Roksana Węgiel zagrała ekskluzywny koncert i ona sama, jak słuchacze Radia ESKA, długo nie zapomną tego wydarzenia. Młoda gwiazda zaśpiewała łącznie 8 piosenek, ale do przewidzenia było, że Anyone I Want To Be zrobi największe show. Jak prezentowała się na dominikańskich deskach? Zobaczcie zdjęcia z występu - na ESKA.pl!

Roksana Węgiel zaprezentowała się lokalnej społeczności, a ta była pod ogromnym wrażeniem talentu młodej wokalistki. Niektóre z osób w Punta Cana zapewniały, że trzymały kciuki za wokalistkę, gdy walczyła o punkty podczas (jak się później okazało), zwycięskiej Eurowizji Junior. Wokalistka z Jasła przede wszystkim dała ekskluzywny koncert dla słuchaczy Radia ESKA i internautów śledzących transmisję na żywo. Wykonała łącznie 8 piosenek, w tym: Bunt, Potrafisz, Dobrze jest jak jest, Lay Low, Half Of My Heart, czy eurowizyjne Anyone I Want To Be.

Zobacz: Koncert Roksany Węgiel na Dominikanie urzekł wszystkich! Przeżyjmy to jeszcze raz! 

Roksana Węgiel na Dominikanie - co się będzie działo?

Roksana Węgiel wraz ze swoim gitarzystą, Krystianem, zagrała wyjątkowy koncert, o którym nikt nie zapomni przez bardzo długi czas. Zapewniamy, ze to nie koniec atrakcji związanych z młodą wokalistką. Codziennie na naszej stronie dzienny wideo-pamiętnik z pobytu artystki na słonecznej Dominikanie i zakulisowe materiały.

Najnowsze