Roksana Węgiel zostanie aktorką? Zwyciężczyni Eurowizji Junior znowu to zrobiła!

2021-03-05 9:53 Ewelina Kulasza
Roksana Węgiel
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Najpierw wygrała The Voice Kids, potem Eurowizję Junior, a teraz prężnie działa nie tylko w branży muzycznej, ale również gdzie indziej. Mowa nie tylko o jej udziale w tanecznym show Dance Dance Dance, ale także o roli aktorki! Roksana Węgiel znowu to zrobiła, a fani są w siódmym niebie i już nie mogą doczekać się efektów.

Roksana Węgiel zostanie aktorką? Zwyciężczyni Eurowizji Junior znowu to zrobiła! Roksana Węgiel choć ma dopiero 16 lat, to sukcesów może pozazdrościć jej każdy. Występy w telewizji, przeróżne nagrody, hitowe piosenki, barwne teledyski, a także wiele innych rzeczy. Roxie zdobyła popularność występując i wygrywając show The Voice Kids. Następnie w 2018 roku zajęła pierwsze miejsce podczas Konkursu Eurowizji Junior. Od tamtej pory idzie ze swoją karierą jak burza. Wydaje nie tylko piosenki i barwne teledyski, ale prężnie działa także w mediach społecznościowych. Teraz zaczyna karierę youtuberki, ponieważ razem ze swoim młodszym bratem Maksem, stworzyli swój kanał. Ponadto wokalistka zaczęła przygodę z show Dance Dance Dance i niedługo będziemy mogli podziwiać jej zmagania na parkiecie.

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4

Roksana Węgiel zostanie aktorką?

Jak się jednak okazuje, to nie koniec niespodzianek! Roksana Węgiel znowu to zrobiła... Czy zostanie aktorką? O co dokładnie chodzi? Wokalistka pochwaliła się niedawno na swoim InstaStories, że nagrywa nowy materiał z Reżyserem Życia. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz Roxie, bowiem 16-letnia artystka zadebiutowała na kanale twórcy na początku 2020 roku. Wystąpiła wtedy w produkcji dotyczącej depresji nastolatek u boku influencerki Wersow i aktorki Anny Dereszowskiej. Internauci byli zachwyceni jak Roxie swobodnie radzi sobie przed kamerą i jak potrafi idealnie wczuwać się w rolę. O czym będzie najnowszy film Reżysera Życia, w którym pojawi się Roksana Węgiel? Na ten moment nie znamy więcej szczegółów. Bądźcie czujni!

Najnowsze