Roksana Węgiel wygląda identycznie jak jej mama! Są jak dwie krople wody

Roksana Węgiel
Autor: WBF

Roksana Węgiel i jej mama są do siebie podobne jak dwie krople wody! Młoda wokalistka dumnie pokazuje w mediach społecznościowych swoją mamę i to jaki ma z nią kontakt. Fanom nie umknęło także uderzające podobieństwo, które można dostrzec pomiędzy nimi na pierwszy rzut oka.

Roksana Węgiel jest niezwykle utalentowaną polską wokalistką oraz niezwykle ciepłą osobą, co pokazała światu już niejednokrotnie. Nastolatka jest niezwykle zżyta ze swoją rodziną, z którą utrzymuje świetny kontakt. To właśnie ich stawia w życiu na pierwszym miejscu. Młoda piosenkarka ostatnimi czasy miała bardzo ważną okazję do świętowania, ponieważ jej ukochana mama obchodziła swoje urodziny. W związku z tym świętem tata wokalistki pokazał w mediach społecznościowych zjawiskowe zdjęcie swojej żony, na którym fani od razu spostrzegli uderzające podobieństwo 16-letniej Roxie Węgiel do swojej mamy. Wyglądają jak bliźniaczki, jak dwie krople wody - komentowali zafascynowani fani.

Roksana Węgiel bardzo dużo zawdzięcza swojej mamie. To między innymi właśnie ona pozwalała Roksanie już od dziecka kształcić się muzycznie i rozwijać ten talent. To właśnie mama Roksany zabrała ją na pierwszą lekcję śpiewu, a w następnych latach opiekowała się jej karierą, która jak wiemy nabierała tempa już niemalże od samego początku.

Roksana Węgiel podobna do mamy 

Mama Roksany Węgiel, Edyta zachwyca urodą, a 16-letnia wokalistka zdaniem wielu fanów jest jej lustrzanym odbiciem. Roksana bez dwóch zdań odziedziczyła po mamie przepięknie idealnie proste włosy i te same rysy twarzy. 

Najnowsze