Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Roksana Węgiel zmieniła fryzurę. Teraz ma grzywkę! Trudno ją rozpoznać?

2024-05-21 11:44

Roksana Węgiel lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Na najnowszych zdjęciach aż trudno ją rozpoznać! Piosenkarka, która niedawno zakończyła przygodę w "Tańcu z gwiazdami", postawiła na odświeżony, letni look. Roxie ponownie zdecydowała się na grzywkę.

W życiu Roksany Węgiel sporo się dzieje. Piosenkarka zakończyła niedawno trwającą trzy miesiące przygodę z formatem "Taniec z gwiazdami", rzuciła w wir pracy w studiu nagraniowym, a także, jak oficjalnie obwieściła na Instagramie, wyszła za mąż za swojego ukochanego Kevina Mgleja. Artystka postawiła świętować zmiany w życiu prywatnym i zawodowym zmianami w swoim wyglądzie. Przygotowująca się do ślubu kościelnego Węgiel zamieściła na Instagramie zdjęcia zza kulis realizacji jednej z jej aktualnych kampanii reklamowych. Uwagę wielbicieli od razu przykuła nowa fryzura Roxie! Znana ze swojego zamiłowania do częstych zmian wizerunku piosenkarka po dłuższym czasie wróciła do grzywki. Trudno oderwać od niej wzrok! Jest świeżo i letnio.

Roksana Węgiel i Kevin rzeczywiście wzięli ślub? Wokalistka rozwiała wątpliwości!

OBALAMY MITY z ROXIE WĘGIEL. Wydaje na głupoty i nie umie przegrywać?

Roksana Węgiel zmieniła fryzurę

Grzywka to dla wielu kobiet kontrowersyjny temat. Wiele z nich uważa, że pasuje ona jedynie nielicznym, a te, które się na nią zdecydowały, z perspektywy czasu często tego żałują. Podobnych przemyśleń z pewnością nie będzie mieć Roksana Węgiel. Wokalistka w nowym wydaniu prezentuje się po prostu znakomicie! Nie jest tajemnicą, że gwiazda współpracuje z samymi profesjonalistami i to widać. Zobaczcie, jak prezentuje się w nowym wydaniu. Jest efekt wow?

Roksana Węgiel

i

Autor: screen z Instagrama @roxie_wegiel