Roksana Węgiel zgłoszona do Komisji Etyki Reklamy. AdBuster zdradza szczegóły!

2020-03-31 10:29 MK
Roksana Węgiel
Autor: YouTube/Play

Roksana Węgiel jest jedną z bohaterem najnowszego filmiku zamieszczonego na kanale AdBustera. Tym razem, popularny youtuber pochylił się nad reklamami, które zostały zgłoszone do Komisji Etyki Reklamy. Wśród spotów znalazł się ten, który Roxie zrealizowała wspólnie z Dawidem Kwiatkowskim. Powód? Absurdalny? Szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - reklama, w której poza wokalistą wystąpił również Dawid Kwiatkowski, nie wszystkim przypadła do gustu! Popularny w sieci AdBuster zdradził ten fakt w swoim najnowszym wideo. Świąteczny spot, zrealizowany dla jednej z sieci komórkowych, cieszył się bardzo dużą popularnością wśród widzów. Wideo zamieszczone na oficjalnym kanale Play zostało obejrzane do dzisiaj blisko dwa miliony razy! Jak się okazuje, interpretacja hitu Rockin’ Around the Christmas Tree w wykonaniu Roxie i Dawida Kwiatkowskiego znalazła zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Ci drudzy byli na tyle zmotywowani, że zgłosili reklamę do Komisji Etyki Reklamy!

AdBuster to jeden z najpopularniejszych twórców internetowych. YouTuber, który na swoim kanale konfrontuje reklamy z rzeczywistością, posiada ponad milion subskrypcji. W najnowszym filmiku, Marek Hoffman skupił się na tych spotach, które zostały zgłoszone do Komisji Etyki Reklamy, czyli organu, który stoi na straży bezpieczeństwa publikowanych w mediach spotów reklamowych.

EOZ2020 - Roxie dostaje prezent

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel - reklama

Wśród reklam, które stały się podstawą do stworzenia kolejnego odcinka na kanale AdBustera, znalazł się zrealizowany w zeszłym roku świąteczny spot, w którym bohaterami byli Dawid Kwiatkowski i Roksana Węgiel. Youtuber zdradził, że powodem, dlaczego któryś z widzów zgłosił wideo do Komisji Etyki Reklamy był wokal jurora programu The Voice Kids, jak również zbyt dosłownie przetłumaczony fragment piosenki, który miałby wskazywać, że Roxie chciałaby ukamienować świąteczne drzewko. Gwiazda została oskarżona o kpienie ze świątecznych tradycji. Oczywiście, zarzut ten był absurdalny i nie wyciągnięto żadnych konsekwencji.

Najnowsze