Roksana Węgiel i Kevin Mglej

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Roksana Węgiel o zazdrości w związku. Jest spokojna o Kevina!

2024-02-04 17:13

Roksana Węgiel funkcjonuje w show-biznesie od dziecka. W związku z tym doskonale wie, jak działa ta branża. Piosenkarka jest gotowa na szereg publikacji dotyczących jej udziału w "Tańcu z gwiazdami". Nie zamierza się jednak nimi przejmować. Artystka i jej ukochany Kevin Mglej stawiają zaufanie na pierwszym miejscu.

Roksana Węgiel w 2024 weszła tanecznym krokiem. I to dosłownie. Oficjalnie wiadomo już, że piosenkarka będzie jedną z gwiazd 14. edycji kultowego programu "Taniec z gwiazdami", a na parkiecie zmierzy się m.in. z Maciejem Musiałem, Maffashion czy Dagmarą Kaźmierską. Działająca w branży od 6 lat wokalistka doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż jej występy w show będą stanowić źródło clickbaitowych artykułów w serwisach plotkarskich. Artystka nie zamierza się jednak nimi przejmować. Jak wyznała nam w rozmowie za kulisami konferencji ramówkowej telewizji Polsat, wspólnie z Kevinem Mglejem stawiają zaufanie na pierwszym miejscu. Ukochany Roxie wręcz namawiał ją do przyjęcia propozycji. 

Tak wygląda "teściowa" Roksany Węgiel. Mama Kevina Mgleja wspiera ją na każdym kroku

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Roksana Węgiel o zazdrości

Udział Roxie w "Tańcu z gwiazdami" z pewnością zaowocuje całym mnóstwem publikacji na jej temat. 19-letnia artystka nie zamierza się jednak przejmować tym, co będzie można przeczytać w artykułach. 

Trzeba potrafić oddzielić emocje prywatne od tego, co się dzieje na scenie. Na pewno będą takie artykuły, jestem na to gotowa, aczkolwiek my z Kevinem darzymy się ogromnym zaufaniem. Kevin sam też mnie mocno namawiał do wzięcia udziału w "Tańcu z gwiazdami", bo uznał, że jest to po prostu dla mnie dobre w kwestii samorozwoju i ma rację. Myślę, że nie ma obaw ani z jednej, ani z drugiej strony - wyjaśniła.

I tak trzymać!