Roksana Węgiel zachwycona uczestniczką The Voice of Poland. Nie szczędziła jej komplementów!

2020-10-08 13:29 Maksymilian Kluziewicz
Roksana Węgiel
Autor: VIPHOTO/East News

Uczestnicy formatu The Voice zawsze powtarzają, że nie ma między nimi rywalizacji, bowiem traktują się jak członkowie jednej, wielkiej 'voice'owej' rodzinki. Najnowszy wpis Roksany Węgiel jest tego dowodem. Popularna wokalistka udostępniła na swoim story występ uczestniczki The Voice of Poland z ujmującym komentarzem. Więcej na ESKA.pl.

Roksana Węgiel od zawsze wspierała uczestników formatu The Voice. W końcu młoda gwiazda doskonale wie, jak to jest występować w popularnym show. Wykonawczyni hitów Anyone I Want To Be czy Dobrze jest, jak jest sama zaczynała w The Voice Kids. Decyzją widzów to właśnie ona zwyciężyła pierwszą edycję programu, co otworzyło jej furtkę do kariery, która trwa do dziś. Po udziale w The Voice Kids Roxie jako pierwsza Polka w historii wygrała Eurowizję Junior, wydała debiutancki album, który pokrył się platyną, a także jako jedyna piętnastolatka w naszym kraju przekroczyła milion obserwujących na Instagramie. To właśnie ten serwis jest najczęściej używanym przez wokalistkę. Gwiazda regularnie publikuje materiały na stories, organizuje Q&A czy dzieli się swoimi muzycznymi odkryciami. Ostatnio Roksana Węgiel zachęciła swoich fanów do wysłuchania coveru, jaki na swoim kanale zamieściła znana z The Voice of Poland Aleksandra Tocka. Nie szczędziła przy tym słów wyrażających jej zachwyt!

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel zachwycona uczestniczką The Voice of Poland

Znana z dziewiątej edycji The Voice of Poland Aleksandra Tocka nie przestaje zaskakiwać. Wokalistka, która ma na swoim koncie solowe single połączyła siły z Szymonem Szczotem i opublikowała cover utworu Versace on the floor z repertuaru Bruno Marsa. Wykonaniem zachwyciła się sama Roksana Węgiel. Nastolatka podlinkowała wideo u siebie na story i opatrzyła je wyrażającym zachwyt opisem.

- Zdolniacha. CUDO! Zapraszam do posłuchania - napisała.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście tej wersji, to posłuchajcie koniecznie.

Najnowsze