Roksana Węgiel

i

Autor: Fot. Dorota Szulc

Roksana Węgiel z mocnym uderzeniem. Miasto to murowany hit tej wiosny!

2023-02-28 13:44

Roksana Węgiel nie przestaje promować swojego nadchodzącego albumu 13+5. Wokalistka zaprezentowała właśnie drugi singiel zwiastujący wydawnictwo. Mowa o piosence Miasto, która ma szansę podbić listy przebojów i stać się prawdziwym hitem tej wiosny. Czy gwiazda nawiązuje w nim do swojej niedawnej przeprowadzki?

Roksana Węgiel - nowa piosenka Miasto podbije listy hitów w całej Polsce? Gwiazda, zgodnie ze złożoną nam w styczniu obietnicą, zaskoczyła słuchaczy bardzo mocnym uderzeniem! O ile singiel Ciche szepty miał wprowadzić nas w nową erę Roxie i opowiedzieć historię jej miłości, tak Miasto to już odważny manifest dorosłej wokalistki, która stawia na konkretne zmiany nie tylko w swoim życiu osobistym, ale również zawodowym. Drugi numer promujący wydawnictwo 13+5 zaskakuje już przy pierwszym przesłuchaniu! To kawałek, który za sprawą dynamicznego i nowoczesnego brzmienia, w tym pulsujących, elektronicznych bitów, a także powtarzalnego refrenu, zapada w pamięć właściwie od razu. 

Miasto wciąga mnie. Zamykam oczy i chcę zgasnąć. Jeśli chcesz, zostanę z tobą. Przed dwunastą nie budź mnie. Chcę tylko ciszy. Tak łagodnie przytul mnie i zostań ze mną - śpiewa w refrenie artystka.

Miasto to kolejny dowód na to, że materiał, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie lata, będzie w pełni przemyślaną artystyczną wizytówką dorosłej, świadomej swoich możliwości i pozycji gwiazdy pop. Wydając 13+5, Roxie chce pokazać obrany przez siebie kierunek muzyczny, jak również odkryć dojrzewającą w niej kobiecą siłę. Piosenkarka nie boi się już śpiewać o swoich potrzebach, jak i wyrażać emocji. 

Roksana Węgiel nie idzie na studniówkę! Powodem ludzie z jej klasy

Osiemnastka Roksany Węgiel! Wywiad i szalona impreza w ESKOWYM studiu

Nowa piosenka Roxie

Miasto to już drugi singiel promujący album 13+5, którego premierę zaplanowano na marzec 2023. Z takim hitem sukces wydawnictwa jest właściwie pewny! Czy Roxie za sprawą tekstu nowego kawałka opowiedziała fanom nieco więcej o swojej niedawnej przeprowadzce do Warszawy? To niewykluczone. Jeszcze jakiś czas temu gwiazda mówiła, że życie w stolicy wydaje jej się być przytłaczające. Jak jednak wyznała w jednym z niedawno udzielonych wywiadów, po osiemnastce zdecydowała się na opuszczenie rodzinnego gniazda. Ma to oczywiście związek z jej nową relacją, jak również zaplanowanymi działaniami promocyjnymi.

Sonda
Czy Miasto od Roxie będzie hitem?