Roksana Węgiel wzrusza do łez. Słuchacze taką kochają ją najbardziej!

2021-12-03 13:35
Roksana Węgiel
Autor: materiały prasowe

Roksana Węgiel nie zwalnia tempa. Młoda gwiazda przygotowała nie lada niespodziankę dla wszystkich fanów. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Roxie weszła do studia i nagrała trzy polskie kolędy. Postawiła jednak na te mniej znane. Słuchając tych niezwykłych interpretacji, ciężko się nie wzruszyć!

Roksana Węgiel - kolędy w wykonaniu wokalistki wzruszą chyba każdego. O tym, że zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids posiada wielki talent, mogliśmy przekonać się już wielokrotnie. Do tej pory Roxie nagrywała jednak głównie popowe utwory. Kilka dni temu, za pośrednictwem mediów społecznościowych, artystka wyznała, że tym razem przygotowała jednak coś niesamowitego i podzieliła się efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej, za którą odpowiada fotograf magazynu Vogue. Trzeba przyznać, że fotografie rzeczywiście robią wrażenie, ale jeszcze większe emocje wywołują polskie kolędy w wykonaniu Roksany Węgiel, które pojawiły się we wszystkich serwisach cyfrowych. W przeciwieństwie do pozostałych gwiazd, które również decydują się na sprawienie takich bożonarodzeniowych prezentów swoim fanom, artystka sięgnęła po nieco zapomniane kompozycje. Nie usłyszymy zatem Dzisiaj w Betlejem czy Lulajże, Jezuniu, tylko archaiczne, polskie kolędy w zupełnie nowych aranżacjach.

Sonda
Podoba Ci się nowy styl Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel wzrusza do łez

Co za głos! Słuchając kolęd Zaśnij dziecino, Paśli pasterze woły oraz Niech Bóg dziś pokój ześle wam, ciężko się nie wzruszyć. Roxie po raz kolejny pokazała, że potrafi odnaleźć się w każdym repertuarze i przekazywać emocje jak mało kto. Te utwory koniecznie powinny zagościć na waszych świątecznych playlistach.

Roksana Węgiel wywołała ciarki akustycznym wykonem Przyjdź po mnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze