Roksana Węgiel

i

Autor: Fot. Dorota Szulc

Roksana Węgiel wypuściła nowy teledysk. Fani: „I to jest piosenka na Eurowizję!”

2023-03-02 11:23

Roksana Węgiel nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Wokalistka zaprezentowała właśnie nowy singiel promujący jej album 13+5 wraz z teledyskiem. Komentarze pod wideo mówią same za siebie. Wielbiciele talentu 18-latki domagają się jej udziału w Eurowizji. Utwór Miasto spełniałby wszystkie warunki, by godnie reprezentować nasz kraj.

Roksana Węgiel na Eurowizji to marzenie wielu tysięcy fanów. W momencie, gdy artystka jako pierwsza Polka w historii wygrała Eurowizję Junior, w głowach eurowizyjnych fanów pojawiła się nadzieja na to, że gdy osiągnie ona odpowiedni wiek, zechce reprezentować nasz kraj również na tej dorosłej edycji konkursu. Do tej pory Roxie nie podjęła jednak kroków w tę stronę. Aktualnie gwiazda przygotowuje się do wydania drugiego, pierwszego od blisko czterech lat albumu studyjnego zatytułowanego 13+5. W sieci 1 marca ukazał się teledysk do kolejnego singla promującego wydawnictwo, którym wybrano energiczny utwór Miasto. W najnowszej piosence Roksana opowiada o emocjach, jakie towarzyszyły jej podczas stawiania odważnego kroku w dorosłość. Mowa o przeprowadzce do stolicy.

Miasto wciąga mnie… Zaczęłam nową przygodę, przeprowadzając się do Warszawy. Utwór Miasto to kilka moich refleksji i nadziei związanych z nowym etapem życia - mówi.

Numer został ciepło przyjęty przez sympatyków Roxie. Komentarze pod zamieszczonym na YouTubie klipem mówią same za siebie!

Roksana Węgiel - nowa płyta zdradzi o niej wszystko. Jej tytuł ma ukryte znaczenie!

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!

Roksana Węgiel na Eurowizję

Roxie odsłania kolejne karty. W sieci zadebiutował właśnie wideoklip nakręcony do jej nowego singla Miasto. Fani są nim zachwyceni i zgodnie sugerują, że taki utwór miałby szansę na Eurowizji.

I to jest piosenka którą powinniśmy wysłać na Eurowizję, a nie wiadomo co 😅 - napisał jeden z internautów, nawiązując do Solo Blanki.

Sama Roxie, jak wyznała w rozmowie z serwisem eurowizja.org, nie wyklucza wzięcia udziału w konkursie, choć aktualnie tego nie planuje. 

Sonda
Czekasz na nową płytę Roksany Węgiel?