Roksana Węgiel w piosence Ekipy Friza. Nigdy wcześniej tego nie robiła! [TYLKO U NAS]

2021-09-15 15:37
Roksana Węgiel w piosence Ekipy Friza. Nigdy wcześniej tego nie robiła! [TYLKO U NAS]
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS // screen z filmu na YouTube: NIE WIERZĘ, ŻE ZROBILI TO NA MOJE URODZINY! Roksana Węgiel w piosence Ekipy Friza. Nigdy wcześniej tego nie robiła! [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel zachwyciła głosem i zaimponowała odwagą! Młoda wokalistka przekroczyła tym samym kolejną barierę w swojej karierze udowadniając jednocześnie, że jest absolutnie w czołówce najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się i zobaczcie wideo, tylko u nas!

Spis treści

  1. Roksana Węgiel - piosenka Napad na bank
  2. Ekipa Friza - piosenka Napad na bank

Roksana Węgiel w piosence Ekipy Friza, to spełnienie marzeń tysięcy jej fanów. Nikt nie spodziewał się, że artystka zdecyduje się i przede wszystkim odważy na zaśpiewanie tej trudnej piosenki. To tylko dowodzi temu, że mamy do czynienia z prawdziwym, wokalnym, oszlifowanym już diamentem. Swoją drogą młoda i niezwykle utalentowana wokalistka ma za sobą bardzo owocny sezon koncertowy. W ramach swojej trasy, tylko w tym roku dała ponad 30 występów. Każdy z nich oklaskiwała wypełniona po brzegi publiczność. Ostatni występ live, w ramach letniej trasy odbył się 5 września 2021. W czasie jego trwania nie zabrakło niespodzianek! Jedną z nich było wykonanie właśnie utworu Napad na bank na żywo, w wersji bez instrumentów, bez muzyki, tylko z pomocną licznie zgromadzonych fanów zdolnej gwiazdy. Zobaczcie sami wideo.

Roksana Węgiel ujawniła długo skrywaną tajemnicę. Tak szczerze jeszcze nie było!

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel - piosenka Napad na bank

Ostatni koncert Roksany Węgiel w lato 2021, w ramach jej trasy z zespołem, odbył się 5 września 2021. Miejscem jej muzycznego show był Otwock, gdzie licznie zgromadzona publiczność bawiła się w rytm największych hitów artystki. Roxie na żywo zaśpiewała również ostatnio wydane utwory, czyli Korona oraz Kanaryjski, a także covery znanych i lubianych piosenek. W trakcie koncertu nie mogło zabraknąć hitu Anyone I Want To Be, który w listopadzie 2018 roku zmienił życie wokalistki. Roksana Węgiel postanowiła zakończyć tegoroczną trasę koncertową z zespołem z mocnym uderzeniem. Gdy już nadszedł czas na pożegnanie i zakończenie występu, zdecydowała się spontanicznie wykonać piosenkę Napad na bank. Wszystko to bez użycia dźwięków instrumentów, ale za to z głośną pomocą fanów! Roxie powiedziała:

Zaśpiewacie ze mną Napad na bank i refren? Spróbujmy, nigdy tego nie śpiewałam na koncercie na żywo. Otwock, więc to specjalnie dla Was

- poprosiła Roksana Węgiel, po czym wspólnie z licznie zgromadzonymi przed sceną fanami wykonała utwór zupełnie na żywo. Zaśpiewała refren i swoją zwrotkę, czyli: Kradnę cię znów do nieba. Chodź ze mną jutra nie ma. Uchyl mi drzwi teraz kiedy świat śpi. Tańcz ze mną tańcz kochaj we mgle. Znam noc ust jej smak. Wyławia ze snów znów. Trzecia dwa. Nie mogę spać rytuał gwiazd. Idę tam w tan idę tam w tan ja. Znam noc moc to ja. Dotyka mnie znów Trzecia dwa. Za oknem mgła chcę żeby szła. Po cichu szła po cichu szła.

Miłośnicy talentu młodej artystki doskonale znali tekst utworu, o czym możecie przekonać się oglądając wideo powyżej.

Ekipa Friza - piosenka Napad na bank

Napad na bank, czyli ostatni singiel przed premierą albumu Sezon 3. W utworze zabrakło Friza oraz Wersow, ale narzeczeni pojawiają się w teledysku. Tromba, Marcysia i Roxie przy akompaniamencie przestrzennych partii instrumentów i rozmarzonego vibe'u, wyśpiewują pozornie miłosny i emocjonalny tekst, napisany prozą życia, stanowiący pokłosie ich komercyjnego sukcesu. Piosenkę dopełnia klimatyczny teledysk z rozbudowanym scenariuszem, który zachęca do analizy i poszukiwania inspiracyjnych odniesień. Piosenka Napad na bank premierę miała 26 czerwca 2021 i do 11 września 2021 miała 17 milionów wyświetleń!

Friz przekazał DUŻE PIENIĄDZE dla powodzian. Ten gest poruszy największych twardzieli!

Najnowsze