Roksana Węgiel ujawniła długo skrywaną tajemnicę. Tak szczerze jeszcze nie było!

2021-08-31 15:49
Roksana Węgiel ujawniła długo skrywaną tajemnicę. Tak szczerze jeszcze nie było!
Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER / EAST NEWS Roksana Węgiel ujawniła długo skrywaną tajemnicę. Tak szczerze jeszcze nie było!

Kanaryjski wiatr kojarzy się z latem i wakacjami w na tropikalnych wyspach, ale dla Roksany Węgiel ma inne znaczenie. Jej najnowszy singiel opowiada o tym, co dodaje nam siły w trudnych momentach - przekonajcie się, co dodaje sił Roxie.

Roksana Węgiel nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Artystka powróciła na muzyczną scenę z piosenkę Korona, której teledysk w 2,5 miesiąca od premiery przekroczył barierę miliona wyświetleń. Młoda gwiazda, która została prowadzącą You Can Dance w Telewizji Polskiej, nie zwolniła tempa. Teraz wydała utwór Kanaryjski, za sprawą którego ujawnia tajemnicę. Jaką? 

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel - tajemnica

Kanaryjski to piosenka przewrotna. Po pierwszym przesłuchaniu można odnieść wrażenie, że to letni hit z wakacyjnym vibe'em, opowiadający o dobrej zabawie nad morzem. Tak naprawdę opowiada o czymś innym. Kanaryjski wiatr z piosenki to metafora tego, co sprawia, że w ciężkich chwilach nie upadamy, potrafimy się pozbierać i iść dalej. Dla każdego takim wiatrem jest coś innego. Dla jednych są to przyjaciele, dla innych pasja, dla kogoś może nawet są to pieniądze. A dla Roxie? Jej siły dodają rodzina, wiara i muzyka. Kiedy w nasze żagle dmucha kanaryjski wiatr to wiemy, że na pewno wszystko będzie dobrze.

Najnowsze