Roksana Węgiel w hicie Zary Larsson! Gwiazda nie przestaje zaskakiwać

2021-02-28 21:20 kg
Roksana Węgiel
Autor: wbf

Muzyczna kariera Roksany Węgiel rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy to młoda wokalistka wzięła udział w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Zachwyciła nie tylko trenerów, ale również widzów i została zwyciężczynią muzycznego show TVP2. Dziś Roksana jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Ma na koncie hity, które znają wszyscy, ale nadal nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio zaśpiewała hit Zary Larsson i trzeba przyznać, że jej wykonanie robi wrażenie!

Roksana Węgiel w hicie Zary Larsson! Program The Voice Kids udowadnia, że sukces można osiągnąć niezależnie od wieku. W 2018 roku Roksana Węgiel pojawiła się na Przesłuchaniach w Ciemno i zaśpiewała piosenkę Halo z repertuaru Beyonce. Odwróciła wszystkie fotele, ale postanowiła szlifować swój talent pod okiem Edyty Górniak. Z łatwością dotarła do finału, w którym okazała się najlepsza i została zwyciężczynią pierwszej odsłony The Voice Kids. Roksana ma także na koncie zwycięstwo w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci oraz album Roksana Węgiel, który pokrył się platyną. Dziś jej piosenki zna cała Polska, a młoda wokalistka ma ogromną rzeszę fanów, którzy śledzą każdy jej ruch. Ostatnio Telewizja Polska zaprezentowała swoją wiosenną ramówkę, a podczas specjalnego show wystąpiła Roksana Węgiel, która zaśpiewała piosenkę Lush Life z repertuaru Zary Larsson. 

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Roksana Węgiel w hicie Zary Larsson!

Roksana Węgiel to młoda i niezwykle uzdolniona wokalistka, która nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Ostatnio gwiazda wykonała największy hit Zary Larrson - Lush Life. Trzeba przyznać, że wykonanie polskiej gwiazdy naprawdę robi wrażenie! Zobaczcie sami:

Roksana Węgiel świetnie śpiewa i o tym niewątpliwie wiedzą wszyscy. Już wkrótce jednak przekonamy się, czy dobrze tańczy, ponieważ wokalistka znalazła się wśród uczestników trzeciej edycji programu Dance Dance Dance, która startuje już w piątek, 5 marca 2021 roku.

Najnowsze