Roksana Węgiel

i

Autor: materiały ESKA.pl

TYLKO U NAS

Roksana Węgiel uderza w byłych? Znamy prawdę o TEJ piosence

2023-05-27 12:39

W marcu tego roku Roksana Węgiel zaprezentowała światu swój drugi album studyjny zatytułowany 13+5. Na płycie znalazł się osobisty kawałek Va banque, w którym artystka mocno rozlicza się z przeszłością. "Za późno, minęło, nie byłeś tego wart" - śpiewa. Zapytaliśmy wprost, kto jest adresatem tych brutalnie szczerych wersów.

Roksana Węgiel jak nikt inny wie, co to znaczy dorastać na oczach całej Polski. Piosenkarka, która w styczniu tego roku skończyła 18 lat, świętuje 5-lecie kariery zawodowej. W marcu na rynku ukazał się długo wyczekiwany przez wszystkich fanów krążek 13+5, na którym piosenkarka mocno rozlicza się ze swoją przeszłością. Nie jest tajemnicą, że rozpoczynając przygodę z show-biznesem jako dziecko, Roxie napotkała na swojej drodze wiele osób, które pod płaszczykiem troski, chciały skorzystać na znajomości z nią. Jednym z kawałków, które szczególnie mocno traktują o negatywnych doświadczeniach, jest ten zatytułowany Va banque. Artystka śpiewa w nim:

Za późno, minęło, nie byłeś tego wart. Zgubiłam siebie w nas, ukradłeś błogi czas. Za wcześnie, za szybko, zawiodłeś tak jak ja. (...) Za młoda, za głupia, słyszałam to nie raz.

Goszcząc na planie klipu do nowej piosenki Roxie, postanowiliśmy zapytać, kto jest adresatem szczerego do bólu kawałka. Zaskoczona wokalistka wybuchnęła śmiechem, a potem wyznała całą prawdę.

Chwile grozy na maturze Roksany Węgiel. Paparazzi wtargnęli do jej szkoły!

Roxie Węgiel uderza w byłych? Zdradziła kulisy TEJ piosenki!

Roksana Węgiel o byłych relacjach

Analizując kolejne wersy numeru Va banque, można odnieść wrażenie, że gwiazda odnosi się w nim do swoich relacji. Przypomnijmy, że piosenkarka była związana z Danielem Yastremskim, reprezentantem Białorusi na Eurowizji Junior 2018 oraz chłopakiem, którego personaliów nigdy nie ujawniła. Zapytana o to, komu dedykuje szczere linijki Va banque, odpowiedziała:

Tak naprawdę jest o kilku osobach. To jest trochę takie rozliczenie z przeszłością, jakimiś relacjami, które nie były do końca odpowiednie. Powiem ci szczerze, jak było. Napisaliśmy [z Kevinem] całą płytę o miłości i uznaliśmy, że musi być chociaż jeden taki numer bardziej negatywny, jakiś diss, więc powspominałam stare dzieje i tak wyszło.

Ciekawe, czy adresaci kawałka słuchali nowej płyty Roxie.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE