Roksana Węgiel śpiewa chrześcijańską piosenkę. Nagranie sprzed 5 lat hitem!

2019-07-30 11:34 A.D.
Roxie
Autor: YouTube/ Lech Polak

Roxie to popularna w Polsce artystka, której talentem zachwycają się nie tylko dzieci. Dziewczyna jest zwyciężczynią pierwszej edycji The Voice Kids i Eurowizji Junior 2018. Nie były to jednak jej początki z muzyką. Roksana śpiewa od wczesnego dzieciństwa. Jak brzmiał jej głos 5 lat temu? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Roksana Węgiel rozpoczęła swoją międzynarodową karierę w wieku zaledwie 14 lat! Obecnie dziewczyna koncertuje po całym kraju i nagrywa piosenki w języku polskim i angielskim! Zanim jednak stała się gwiazdą, próbowała swoich sił na wiele sposobów. Już jako mała dziewczynka śpiewała bardzo ładnie, chociaż jej głos nieco się zmienił. Skąd to wiemy? Sami słyszeliśmy! Na YouTubie znaleźć można jej wykonanie znanego chrześcijańskiego utworu.

Zobacz też: Wypadek Dody podczas koncertu. Wokalistka opublikowała nagranie!

Roxie - jak brzmiała 5 lat temu? 

Roksana nigdy nie ukrywała, że jest bardzo wierząca. Jak się okazuje, jako mała dziewczynka w swoim repertuarze miałam kościelne pieśni. Wśród nich był utwór Wierzę w ciebie Panie. Na nagraniu możemy zobaczyć młodziutką, uroczą Roxie. Na nagraniu ma zaledwie 9 lat! Chociaż jej głos nie brzmiał jeszcze tak perfekcyjnie, jak teraz, to robi i tak wielkie wrażenie! Piosenki posłuchać możecie poniżej. Czy już wtedy miała zadatki na gwiazdę? 

Najnowsze