Roksana Węgiel

i

Autor: screen z YouTube/Roxie

Roksana Węgiel przełamuje słabości w nowym singlu. Tym razem emocje wyraziła trudnym tańcem!

2021-11-19 15:09

To dzieje się naprawdę! Roksana Węgiel wydała w piątkowe popołudnie 20 listopada swój najnowszy numer. To piosenka bardzo osobista dla artystki, która opowiada o dążeniu do lepszego świata. Czy staliśmy się właśnie świadkami pojawienia się w branży muzycznej nowego hitu? Obok tych brzmień nie da się przejść obojętnie!

Roksana Węgiel - nowa piosenka zaskoczyła dosłownie wszystkich! Roksana Węgiel od trzech lat widnieje w branży muzycznej. Wszystko na dobre zaczęło się od jej wygranej w muzycznym show The Voice Kids. Później pojawił się kolejny sukces w postaci triumfu na Eurowizji Junior 2018 w Mińsku. Oczywiście nie mogło być inaczej Roksana Węgiel stała się przez to jeszcze bardziej popularna! Jej piosenki za każdym razem już w dniu premiery zostały okrzykiwane prawdziwymi hitami. Idealnym dowodem na to jest chociażby singiel Korona, który wielu osobom brzmi światowo w stylu Dua Lipy. Co ciekawe, sama Roxie opisywała tę kompozycję jako swoją nową odsłonę - w końcu od czasów Eurowizji zmieniła się nie do poznania i ma już prawie 17 lat! Był już numer Korona i Kanaryjski, jednak teraz w piątkowe popołudnie 20 listopada młoda artystka zrobiła to ponownie! W sieci hula już jej nowa muzyczna propozycja wraz z oficjalnym teledyskiem, który robi wrażenie!

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel - nowa piosenka

Roksana Węgiel wróciła po dwóch miesiącach przerwy z kolejną muzyczną nowością! Po lekkim numerze Kanaryjski przyszła pora na kawałek Nowa Ja. Jest to singiel, który swoją premierę wraz z teledyskiem miał w piątkowe popołudnie 20 listopada, jednak co ciekawe już od północy można było posłuchać go w serwisach streamingowych, między innymi na Spotify. To piosenka niesamowicie ważna dla młodej artystki ze względu na to, że lubi przełamywać swoje słabości i brać na siebie nowe wyzwania. Singiel Nowa Ja opowiada o dążeniu do świata, który będzie lepszy i w którym złe rzeczy przeminą i znów będzie dobrze. Roxie uważa, że taką przemianę warto zacząć od siebie, dlatego nowym kawałkiem chce zainspirować do działania wszystkich swoich słuchaczy! Co ciekawe, piosence towarzyszy również klip w którym Roxie wyszła ze swojej strefy komfortu i zatańczyła bardzo ciężką choreografię. To właśnie przez taniec wyraziła swoje emocje. Obok tej nowości nie da się przejść obojętnie. Przekonajcie się sami!

- Miałem już okazję przesłuchać na Spotify i napisałbym tutaj komentarz chwalący nową piosenkę, ale platynowego głosu Roksany nie da się opisać słowami. Ciary Ciary Ciary❤ Szacun??

- Roksana, właśnie słucham Twoją piosenkę. Słychać i czuć ile pracy w to włożyłaś, to jest cudowne ??❤️ Przypominają mi się Twoje stare kawałki, które kocham całym sercem!! WIĘCEJ TAKICH ARCYDZIEŁ!!! WE LOVE YOU ROKSANA NIE PODDAWAJ SIĘ JESTEŚ CUDOWNA <3333

- Bardzo dobry kierunek Roxie! Na tej końcówce nie da się nie mieć ciarów. Lubię jak widać tego Twojego pazura w głosie ???

Sonda
Roksana Węgiel piosenka Nowa Ja - hit czy kit?