Sanah została oszukana! Gwiazda boi się o swój wizerunek

2021-11-19 11:56
Sanah
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Im większa popularność, tym większe niebezpieczeństwa. Przekonała się o tym Sanah, która w ostatnim czasie padła ofiarą poważnego oszustwa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych najpopularniejsza polska wokalistka opublikowała specjalne oświadczenie, w którym odniosła się do nieprawdziwych artykułów na jej temat.

Sanah padła ofiarą oszustów, a poszło o kryptowaluty. To już nie pierwszy raz, kiedy autorka hitów Szampan czy Kolońska i szlugi zwróciła uwagę na pojawiające się w sieci fake newsy, jakoby miała ona coś wspólnego z wirtualną walutą. Tym razem oszuści, którzy bezprawnie wykorzystują wizerunek artystki, przesadzili. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Sanah wydała oficjalne oświadczenie, w którym odniosła się do nieprawdziwych, regularnie pojawiających się w sieci artykułów o treści:

Eksperci są pełni podziwu dla Sanah, a dokładniej dla jej ostatniej inwestycji, która wywołała terror wśród dużych banków.

Artystka po raz kolejny zapewniła, że nie ma nic wspólnego z kryptowalutami i przestrzegła swoich wielbicieli przed klikaniem w pojawiające się między innymi w mediach społecznościowych reklamy z bezprawnie użytym wizerunkiem.

Sonda
Lubisz piosenki Sanah?

Sanah ofiarą oszustów

To prawdziwy problem dla popularnej wokalistki. Gwiazda padła ofiarą oszustów, którzy tworzą na jej temat nieprawdziwe artykuły i bezprawnie wykorzystują jej wizerunek, chcąc zwabić jak najwięcej internautów. Piosenkarka wydała oświadczenie, w którym zaprzeczyła, jakoby ma coś wspólnego z kryptowalutami i poprosiła o rozwagę w korzystaniu z rozsyłanych w sieci linków.

Uważajcie na takie reklamy - napisała.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy znana gwiazda pada ofiarą oszustów. Głośno było chociażby o sytuacji, jaka spotkała Agnieszkę Chylińską. Artystka miała rzekomo reklamować środki odchudzające.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze