Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z... Beyonce. Internauci w szoku!

2022-02-02 11:38
Roksana Węgiel
Autor: WBF

Roksana Węgiel nigdy nie ukrywała, że jedną z jej największych muzycznych inspiracji jest globalna supergwiazda Beyonce. To właśnie utwór z jej repertuaru otworzył piosenkarce drzwi do kariery. Za pośrednictwem Instagrama nastolatka pochwaliła się... selfie z idolką. Czy Roxie rzeczywiście spotkała amerykańską gwiazdę?

Roksana Węgiel to prawdziwa gwiazda mediów społecznościowych. Wokalistka jest jedną z niewielu polskich gwiazd, które mogą pochwalić się milionem obserwujących na Instagramie. Social media służą piosenkarce nie tylko do publikowania informacji na temat nadchodzących projektów, ale również do podtrzymywania kontaktu z wielbicielami. Artystka regularnie organizuje zabawy typu Q&A, odpisuje na pozostawione pod jej zdjęciami komentarze czy nawet odpowiada na wiadomości prywatne. Gwiazda nierzadko zamieszcza też na story posty, w których została oznaczona. Są to zarówno portrety wykonane przez uzdolnionych fanów, memy oraz kolaże zdjęć. Tym razem Roksanę szczególnie mocno zachwyciła grafika, która przedstawia ją i jej idolkę Beyonce. Przypomnijmy, że to właśnie po utwór z repertuaru amerykańskiej wokalistki sięgnęła ona podczas przesłuchań w ciemno do programu The Voice Kids, który okazał się dla niej trampoliną do wielkiej kariery.

Sonda
Jak oceniasz nowy wizerunek Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel i Beyonce

Beyonce to zdaniem Roxie jedna z najlepszych wokalistek na świecie. Młoda artystka nie ukrywa, że jest jej wielką fanką od najmłodszych lat. Dzięki zdolnościom jednego z wielbicieli piosenkarka mogła przekonać się, jak wyglądałoby jej selfie z autorką hitu Halo. Roksana do tego stopnia zachwyciła się przerobioną fotografią, że udostępniła ją na swoim story. Życzymy jej, żeby niebawem naprawdę spotkała swoją ulubioną gwiazdę!

Roksana Węgiel: Sukces pozwolił mi zweryfikować przyjaźnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze