Roksana Węgiel pokazała, jak się zmieniła. Co za odwaga!

2021-10-27 16:08
Roksana Węgiel
Autor: fot. Maciej Zawada

Roksana Węgiel to jedna z tych artystek, o których można powiedzieć, że dorastają na oczach publiczności. Okazuje się, że metamorfoza, jaką przeszła, zachwyca ją samą. Za pośrednictwem swojego konta na Tik Toku Roxie opublikowała wideo, na którym widać, jaka zmiana zaszła nie tylko w jej wyglądzie, ale również obyciu na scenie. Zobaczcie sami!

Metamorfoza Roksany Węgiel robi wrażenie nie tylko na jej fanach, ale również... na niej samej! Młoda gwiazda, którą Polacy pokochali za sprawą jej udziału w I edycji programu The Voice Kids, nie zwalnia tempa i na każdym kroku pokazuje, że wybranie jej zwyciężczynią muzycznego show nie było pomyłką. Na przestrzeni tych ponad trzech lat Roxie zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym statuetkę MTV dla najlepszej polskiej artystki, a także eurowizyjne trofeum jako pierwsza Polka w historii. Artystka wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku. Przygotowująca się do wydania swojego drugiego w karierze krążka Roksana Węgiel zdecydowała się na zmianę w swoim wyglądzie. Piosenkarka rozjaśniła włosy i całkowicie zmieniła styl ubierania. Dziś, zamiast uroczej dziewczynki, mamy prawdziwą gwiazdę popu! Okazuje się, że w parze ze zmianami w wyglądzie zewnętrznym poszły też zmiany w jej zachowaniu na scenie.  

Sonda
Podoba Ci się nowy styl Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel zachwycona swoją metamorfozą

Za pośrednictwem Tik Toka Roxie sama pochwaliła się zmianami, które zauważyła nie tylko w swoim wyglądzie, ale także zachowaniu. Piosenkarka zestawiła ze somą dwa filmiki: jeden z początków kariery, a drugi z jednego z jej koncertów w ramach letniej trasy koncertowej. Zmiana jest szokująca! Widać, że Roxie nabrała odwagi i dziś czuje się na scenie jak ryba w wodzie. 

#glowup chyba - napisała, zamieszczając sklejkę dwóch wideo.

Nie chyba, Roxie, tylko na pewno! Zobaczcie sami:

Roksana Węgiel kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze