Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Roksana Węgiel pokazała dystans do siebie. Mało kto wie, że jest taką zazdrośnicą!

2024-03-26 11:08

Roksana Węgiel potrafi śmiać się sama z siebie. Kilka dni temu piosenkarka podzieliła się zabawnym nagraniem, na którym odgrywa swój własny tekst z jednego z wywiadów. Artystka przyznała, że bywa zazdrosna o swojego ukochanego Kevina Mgleja.

Roksana Węgiel zazdrośnicą? Okazuje się, że tak! Nie jest tajemnicą, że serce Roxie jest od dawna zajęte. Jeszcze przed ukończeniem 18. roku życia wokalistka poznała swojego ukochanego Kevina Mgleja, z którym połączyła ją miłość do muzyki. 27-latek odpowiada za teksty utworów, które znalazły się na drugim albumie Roksany zatytułowanym "13+5". "Power couple" polskiego show-biznesu nie miała jednak łatwego startu.

Pamiętam te początki. To wypłynęło trochę przez przypadek, ale później już chcieliśmy być szczerzy wobec moich fanów, więc zdecydowaliśmy się tak oficjalnie nie ukrywać tego związku. Myślę, że to nie było łatwe - zarówno dla Kevina, jak i dla mnie, bo jak sam wiesz, spłynęło mnóstwo nieprzychylnych komentarzy, ale to też było fajne pod względem takiej próby związku. Wiemy już, że jesteśmy już ze sobą na dobre i na złe, bo były cięższe momenty, ale w każdych się wspieramy i jesteśmy dla siebie - mówiła nam przed kamerami Roksana.

Artystka regularnie podpytywana jest o swój związek. Zapytana o to, czy bywa zazdrosna o Kevina udzieliła zabawnej odpowiedzi, która w mig stała się viralem. Gwiazda sama z rozbawieniem "podczepiła się" pod trend.

Zobacz też: Roksana Węgiel nie spędzi Wielkanocy z rodziną! Dlaczego? Powód jest jeden

Roksana Węgiel o trudnych początkach z Kevinem

Roksana Węgiel o zazdrości

Roxie wychodzi z założenia, że zdrowa zazdrość w związku jest wskazana. Zapytana przez dziennikarkę "Świata gwiazd" o to, czy bywa zazdrosna o swojego narzeczonego Kevina Mgleja, wypaliła:

No co? No, bywam, bywam, bywam, tak. Ja ogólnie jestem zazdrosna o osoby, na których mi zależy. Nie tylko nawet, jeśli chodzi o taką relację miłosną, ale też potrafię być zazdrosna nawet w kontekście mojego brata czy jak byłam młodsza, w kontekście mojego taty. Ja po prostu taka jestem, więc no, niestety.

Roxie postanowiła pokazać, że ma dystans do siebie i sama dograła się do viralowego dźwięku. W opisie do nagrania oznajmiła natomiast, że faktycznie jest zazdrośnicą.