Roksana Węgiel płacze na myśl o... Odpowiedź szokuje!

2020-09-18 12:13 Patrycja Obarowska
Roxie Węgiel
Autor: Screen z YT: Tajemnice kręcenia filmów z Wersow, Roksaną Węgiel i Andrzejem Grabowskim / Reżyser Życia

Roksana Węgiel ma talent nie tylko do śpiewu! Młoda dziewczyna jest również uzdolniona aktorsko i udowodniła to swoim fanom nie raz! Na myśl o czym Roksana Węgiel potrafić rozpłakać się na zawołanie? Nie uwierzycie! Zdradzamy więcej na ESKA.pl.

Roksana Węgiel jest uzdolnioną młodą wokalistką, ale także świetnie odnajduje się za kamerą w roli aktorki, co udowodniła już nie raz! Artystka jakiś czas temu wzięła udział w filmowej produkcji Reżysera Życia, w której fani podziwiali ją za aktorską grę. Wiele osób zastanawiało się, czy Roxie Węgiel naprawdę popłakała się na filmiku, ponieważ wymagała tego scena, czy nie był to prawdziwy płacz. Okazuje się, że emocje były jak najbardziej realne, a płacz nieudawany. Być może płakanie na zawołanie nie jest najmocniejsza stroną Roksany Węgiel, jednak istnieje sposób, który sprawia, że wokalistce automatycznie płyną łzy. Na myśl o czym gwiazda od razu potrafi się popłakać? Zdradził to Reżyser Życia, który wstawił filmik zza kulis i opowiedział wiele ciekawych faktów z planu zdjęciowego. 

Roxie Węgiel płacze na myśl o? Odpowiedź zaskakuje

Roksana Węgiel ma dopiero 15 lat, a jest niesamowicie dojrzała, co udowodniła światu po raz kolejny. Artystce ścisną się łzy do oczu na samą myśl o trudnych sytuacjach związanych z rodziną. Profesjonalistki płaczą na zawołanie, troszeczkę inaczej ta sytuacja wyglądała u Roksany Węgiel, która nie ma takiego doświadczenia aktorskiego, ale pamiętam, że przy takiej końcowej scenie jej tata dał mi taką bardzo cenną wskazówkę. Powiedział żeby porozmawiać z Roksaną, poprosić ją żeby sobie wyobraziła, że coś niedobrego się stało z jej rodziną. Roksana jest bardzo rodzinna, kocha swoją rodzinę i pamiętam, że Roksana na chwilę odeszła od nas, wyobraziła sobie coś i wróciła kompletnie inna. - opowiada Reżyser Życia. 

Najnowsze