Roksana Węgiel doprowadza do łez. Jej występ w The Voice Kids wzrusza po latach

2020-09-17 13:07 Maksymilian Kluziewicz
Roksana Węgiel
Autor: WBF

W oczekiwaniu na nowości muzyczne Roksany Węgiel warto powspominać, jak zaczęła się kariera tej zdolnej piętnastolatki. Roxie debiutowała oczywiście w The Voice Kids. I choć od finału edycji, w której zwyciężyła minęły już dwa lata, jej występy wciąż są wyróżniane na arenie międzynarodowej. O kolejnym sukcesie Polki przeczytacie na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - występ w The Voice Kids otworzył nastolatce wrota do wielkiej kariery, która trwa do dziś. Jak doskonale wiedzą wszyscy fani Roxie, młoda wokalistka ciężko pracuje nad następcą wydanego w czerwcu 2019 roku debiutanckiego albumu, z którego pochodzą takie hity jak Anyone I Want To Be, Lay Low czy Dobrze jest, jak jest. To dobry czas, by przypomnieć sobie, jak wyglądały początki Roksany Węgiel w show-biznesie. Tym bardziej, że jest ku temu okazja. Występ Roxie z piosenką Halo został po raz kolejny wyróżniony przez autorów jednego z kanału poświęconego formatowi The Voice Kids. 

Wystarczyło zaledwie kilka sekund, by Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wiedzieli, że mają do czynienia z niezwykłym talentem. Mimo upływu lat, wielki hit Beyonce w wykonaniu Roksany Węgiel wciąż zachwyca zagranicznych internautów. Tym razem polska artystka została doceniona w notowaniu dostępnym na kanale The Voice Europe. Reakcje mówią same za siebie!

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel w The Voice Kids

Roxie ma dziś na swoim koncie wielkie sukcesy, między innymi wygraną w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018. Mimo tego, jej występ podczas Przesłuchań w ciemno do The Voice Kids wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Tym razem uwzględniono go w filmiku, którego tytuł to Niezwykle dobre covery w The Voice Kids. Komentarz z największą liczbą reakcji dotyczy właśnie Roxie. Jedna z użytkowniczek YouTube'a napisała, że wykonanie Polki doprowadziło ją do łez. Przypomnijcie sobie ten ważny dla Roksany moment i zobaczcie, kto jeszcze zachwycił autorów kanału The Voice Europe. Was też wzrusza?

Najnowsze