ROKSANA WĘGIEL - PIOSENKA na Eurowizję Junior 2018 HITEM?! Anyone I Want To Be

2018-11-25 16:34 rw
ROKSANA WĘGIEL - PIOSENKA na Eurowizję Junior 2018 HITEM?! Anyone I Want To Be
Autor: YouTube.com/Junior Eurovision Song Contest (screen z teledysku na YouTube Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland - Official Music Video - Junior Eurovision 2018)

Anyone I Want To Be to piosenka, którą Roksana Węgiel zaśpiewa na Eurowizji Junior 2018 w Mińsku. Premiera utworu na ESKA.pl!

Roksana Węgiel - piosenka na Eurowizję Junior 2018 to jeden z hitów najbliższych miesięcy? Mamy nadzieję, że HITEM stanie się przede wszystkim na dziecięcej Eurowizji, która odbędzie się pod koniec listopada w Mińsku. Piosenka z Polski na Eurowizję Junior 2018 nosi tytuł Anyone I Want To Be. Wbrew pozorom nie jest to utwór w całości zaśpiewamy po angielsku. Zwrotki artystka zaśpiewała w naszym ojczystym języku! Tylko pierwszy i ostatni refren wykonany jest w języku angielskim.

Eurowizja Junior 2018 DATA - kiedy konkurs Eurowizji dla dzieci?

Roksana Węgiel - piosenka na Eurowizję Junior 2018

Anyone I Want To Be to piosenka z Polski na Eurowizję Junior 2018! 13-letnia, bardzo utalentowana wokalistka, współpracowała nad swoim eurowizyjnym singlem z czołowymi producentami i autorami tekstów! Kawałek powstał w studio nagraniowym popularnych europejskich artystów tj. Nathan Duvall (członek grupy Disciples), Cutfather (współtwórca hitu Kylie Minogue) czy Maegan Cottone (współautorka wielu hitów girlsbandu Little Mix). Za tekst piosenki Anyone I Want To Be odpowiada Patryk Kumór we współpracy z Lanberry! 

Roksana Węgiel - piosenka na Eurowizję Junior 2018:

Roksana Węgiel - kim jest?

Roksana Węgiel, coraz bardziej znana jako Roxie, to 13-letnia wokalistka, która wygrała pierwszą edycję Voice Kids Poland. Swój talent szlifowała pod okiem Edyty Górniak. Zanim zaczęła śpiewać, trenowała judo, akrobatykę ii taniec. mnóstwo energii i jak śpiewa w Anyone I Want To Be: Zawsze robi to, w co wierzy!

Eurowizja Junior 2018 odbędzie się 25 listopada w Mińsku na Białorusi!

Najnowsze