Roxie Viki

i

Autor: ESKA // materiały prasowe

Roksana Węgiel o hejcie na nią i Viki Gabor. Wielokrotnie była załamana!

2022-08-23 13:42

Roksana Węgiel jest aktywna na polskiej scenie muzycznej od chwili, gdy skończyła 13 lat. Nastolatka nierzadko musiała mierzyć się z hejtem i nieprzychylnymi komentarzami ze strony o wiele starszych od niej ludzi. Teraz powraca silniejsza niż kiedykolwiek i wprost mówi o tym, że czuła się przytłoczona krytyką.

Słuchając najnowszych utworów Roksany Węgiel, można odnieść wrażenie, że artystka mocno dojrzała nie tylko muzycznie, ale przede wszystkim jako osoba. Gwiazda nie boi się mówić głośno tego, co myśli. Najnowsza piosenka Głośniej to utwór, z którym utożsamiać się może oczywiście każdy, jednak Roxie nie ukrywa, że napisała ją z myślą o nastolatkach. Gdy Roxie zaczynała karierę, miała zaledwie 13 lat. Wielki sukces pociągnął za sobą, niestety, również wielką krytykę. Dopiero teraz, z perspektywy 17-latki, piosenkarka mówi wprost o tym, jak się czuła, czytając niepochlebne komentarze internautów. Gwiazda zdradziła też, jak udało jej się pozostać sobą.

Roksana Węgiel o hejcie na nią i Viki Gabor. Miała bardzo ciężki czas!

Roksana Węgiel o hejcie

Wielki sukces niesie za sobą krytykę. Przekonała się o tym nastoletnia Roksana Węgiel, która na polskim rynku muzycznym zadebiutowała w 2018 roku. Piosenkarka nie ukrywa, że niejednokrotnie czuła się przytłoczona nieprzychylnymi komentarzami, jakie czytała pod swoimi postami, teledyskami czy artykułami na jej temat. Ostatnio na celowniku internautów znalazła się młodsza od niej Viki Gabor. Jakie Roxie ma rady, by poradzić sobie z hejtem?

Sonda
Roksana Węgiel - czy słuchasz jej piosenek?